Duchess Kate i Prince William Give Shout-Out to Harry, Meghan, Archie in 2019 Year in Review Video

Cudowny królewski rok, naprawdę! Księżna Kate i książę Wilhelm zastanawiali się nad swoim "cudownym" rokiem przed nową dekadą, nagrywając film z udziałem ich dzieci, a także księcia Harry'ego i księżnej Meghan.

Prince William and Duchess Kate's Sweetest Moments With Their Kids. Przeczytaj artykuł

Książę i księżna Cambridge udostępnili klip przez Instagram w poniedziałek, 30 grudnia, wraz ze spojrzeniem wstecz na ich ogromny rok. "2019 w recenzji", para podpisała kolaż swoich największych momentów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Filmik dał widzom wgląd w to, jak to jest mieszkać rok w butach rodziny królewskiej z przelotnymi spojrzeniami na gale, w których uczestniczyli i organizacje charytatywne, których byli częścią w tym roku.

Obejrzyj ten post na Instagram Wszystkim fantastycznym organizacjom i inspirującym ludziom, z którymi spotkaliśmy się i pracowaliśmy w 2019 roku: Dziękuję za wspaniały rok i do zobaczenia w 2020 roku! Poczta udostępniona przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) 30 grudnia 2019 o 15:25 PST

"Do wszystkich fantastycznych organizacji i inspirujących ludzi, z którymi spotkaliśmy się i pracowaliśmy w 2019 roku: Dziękuję za wspaniały rok i do zobaczenia w 2020 roku!" dodała para.

Przez cały czas trwania montażu fotograficznego i wideo, są chwile PDA pomiędzy Kate i Williamem, jak również słodkie wspomnienia z trójką ich dzieci, George, 6, Charlotte, 4, i Louis, 20 miesięcy.

Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Ludwik najsłodsze chwile 2019 r. Przeczytaj artykuł

Niektóre z rodzinnych zabaw obejmowały otwarcie ogrodu, który księżna zaprojektowała na majowym pokazie kwiatów w Chelsea oraz pierwszy dzień szkoły George'a i Charlotte. Są też klipy z degustacją piwa w Irlandii, poznawaniem innych kultur obok siebie i na wycieczkach po całym świecie. Wspólnie uczestniczyli w imprezach sportowych i odwiedzali szpitale dziecięce, a także, rzecz jasna, zaprezentowano kuchnię księcia Jerzego z jego prababcią, królową Elżbietą II.

Ponadto, para podkreślała więcej razy z królową w Buckingham Palace i narodziny ich bratanka, Archie, wraz z jego chrztem - i oficjalny portret rodziny z tego monumentalnego dnia, z dumnym tatą i mamą dziecka.

Wideoklip Kate i Williama pokazał również zabawny dzień księżnej na Wimbledonie z Meghan, gdzie kibicowali dawnej garniturystce Serenie Williams.

Harry przyznał w filmie dokumentalnym, który ukazał się w październiku, że on i jego starszy brat nie widzieli ostatnio oko w oko.

"Część tej roli i część tej pracy, ta rodzina, będąc pod presją, że jest pod, nieuchronnie dzieje się coś. Ale spójrz, jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili na pewno jesteśmy na różnych ścieżkach, ale ja zawsze będę przy nim i jak wiem, zawsze będzie przy mnie", powiedział wtedy.

Książę William i książę Harry's Cutest Moments Through the Years". Przeczytaj artykuł

Dodał: "Nie widujemy się tak często, jak kiedyś, bo jesteśmy tak zajęci, ale ja go bardzo kocham. Większość tych rzeczy [w prasie] powstaje z niczego, ale jako bracia, wiesz, masz dobre dni, masz złe dni."

Podczas gdy brata księcia Wilhelma nie ma na żadnych innych zdjęciach w jego montażu, rodzina Sussex podzieliła się swoim rokiem w filmie recenzującym we wtorek, 31 grudnia, który pokazywał zdjęcie dwóch książąt i ich ojca, księcia Karola, na chrzcie Archie'ego.

"Życząc wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i dziękując za dalsze wsparcie", książę i księżna Sussex podpisali swój pokaz slajdów. "Uwielbiamy spotykać się z tak wieloma z was z całego świata i nie możemy się doczekać, aby w przyszłym roku spotkać się z wieloma z was więcej. Mamy nadzieję, że rok 2020 przyniesie każdemu z was zdrowie i dalsze szczęście. - Książę i księżna Sussex."

Nowi rodzice również podzielili się z Harrym zdjęciem 7-miesięcznego Archie'ego w Kanadzie podczas wakacji w grudniu tego roku, aby uzupełnić swoje klipy.