Ex Gwyneth Paltrow Brada Pitta gratuluje swojej drugiej Ex Jennifer Aniston wygranej w SAG.

Po tym jak Gwyneth Paltrow powiedziała, że nie ma "złej krwi" między nią a byłym chłopakiem Brada Pitta, rozszerzyła tę dobrą wolę i uczciła kobietę, którą poślubił po ich rozstaniu, Jennifer Aniston!

Nie każdy pogratulowałby byłej żonie swojego byłego chłopaka po znaczącym osiągnięciu, ale nie każdy jest Gwyneth Paltrow. 47-letnia aktorka i założycielka Goopa dostała wspaniałą nagrodę w sekcji komentarzy po tym, jak 50-letnia Jennifer Aniston świętowała swoje zwycięstwo w Screen Actors' Guild. "Moje] rówieśniczki dały mi prezent, którym będę się delektować i noc, której nigdy nie zapomnę" - napisała Jen w podpisie para zdjęć z Instagramu, w tym jedno, na którym znalazła się jej nagroda SAG za wybitną rolę kobiecej aktorki w serialu dramatycznym. Gwyneth, który był związany z Bradem Pittem, lat 56, zanim on i Jen zawiązali węzeł, pogratulował gwiazdom Morning Show w komentarzach. "Tak zasłużona [iskrzące serce emoji]".

Wygląda na to, że Gwyneth nie żartował, kiedy powiedziała Harper's Bazaar, że nie ma żadnych ciężkich uczuć między nią a Bradem Pittem (i, przypuszczalnie, kobieta, którą Brad poślubił w 1998 roku, rok po tym jak on i Gwyneth odwołali swoje zaręczyny). Powiedziała, że nadal jest w dobrych stosunkach z wieloma swoimi byłymi. "Jeden z nich jest nadal jednym z moich najlepszych przyjaciół - jeden z licealistów, Tony Woods", powiedziała. "A ja przyjaźnię się z Bradem Pittem. Nie mam żadnej złej krwi." Dodatkowo, nie ma żadnej złej krwi między Bradem i Jen, co z ich teraz-ikonicznym spotkaniem na SAG Awards.

Nie znaczy to, że Gwyneth po prostu zerwał z Bradem w 1997 roku. Reagując na odrzucenie okładek Harper's Bazaar do teledysku na YouTube, Gwyneth zastanawiała się przez chwilę, kiedy zobaczyła wydanie magazynu z grudnia 1997 roku. "Ta, boziu, miałam tylko około 24?" albo [25]? wykrzyknęła na widok swojego młodszego ja, zauważalnie cienka wersja. "Brad Pitt i ja właśnie zerwaliśmy, a ja... jak, nie mogłem jeść. Byłam naprawdę chuda. To było trochę wkurzające." Pomimo tego przyznania, Gwyneth powiedział, że na okładce było "ładne zdjęcie".

Okazuje się, że wiek Gwynetha wziął pod uwagę ich ostateczne rozstanie. "Byłem takim dzieciakiem. Miałam 22 lata, kiedy się poznaliśmy. "W wywiadzie z Howardem Sternem w 2015 roku. "Zajęło mi to do 40 lat, żeby wyrwać sobie głowę z tyłka. Nie możesz podjąć tej decyzji, kiedy masz 22 lata... Nie byłam gotowa, a on był dla mnie zbyt dobry." Oboje poszliby dalej do innych związków. Ożeniłby się i rozwiódł z Angeliną Jolie. Ona wyszłaby za mąż i odłączyła się od Chrisa Martina, zanim wyszła za Brada Falczuka w 2018.

Gwyneth był daleki od jedynego celebrytu świętującego zwycięstwo Jennifer. "Tak dumny z ciebie! A ty jesteś cudowna", napisał BFF Jen Courteney Cox. "Jesteś definicją glamour, gracji, piękna i urody. Gratulacje!" napisała Jessica Capshaw. "Jak możesz tak ładnie siedzieć?" zastanawiała się Mindy Kaling po tym jak zobaczyła akrobacje, które Jen zerwała, żeby nie pomarszczyć sukienki. Wizerunek zostawił Michelle Pfeiffer w szwach, a ona zostawiła trzy "śmiejące się, aż będę płakać" emojis. "Gratulacje", napisała Allison Janney. "Zasługujesz na to, a wyglądasz wspaniale." Inne gwiazdy, jak Desean K. Terry, Arielle Vandenberg, Samantha Ronson i Isla Fisher pogratulowały Jen.