Ex Tommy Lee Pameli Anderson: Jego reakcja na jej nieoczekiwane wesele ujawniła się.

Pamela Anderson potajemnie wyszła wczoraj za mąż za hollywoodzkiego producenta Jona Petersa, a jej były mąż Tommy Lee nie ma dla niej nic innego, jak tylko życzenia.

Pamela Anderson, lat 52, zawiązała węzeł z hollywoodzkim producentem Jonem Petersem, lat 74, podczas prywatnej ceremonii w Malibu w poniedziałek, 20 stycznia. Para, która podobno spotyka się od końca zeszłego roku, nigdy nie wyszła z tego związku publicznie, więc wiadomości o małżeństwie zaskoczyły świat. Ale Pamela ma historię ślubów niespodzianek. W 1995 roku wyszła za mąż za perkusistę Motleya Crue, Tommy'ego Lee, 57 lat, zaledwie 4 dni po pierwszej randce.

Para miała niesławne burzliwe małżeństwo, które trwało trzy lata - tylko na tyle długo, że mieli dwóch synów, Brandona Thomasa Lee, 23 lata, i Dylana Jaggera Lee, 21 lat. Przez lata, od kiedy Pamela i Tommy nie zawsze się dogadywały, ale źródło mówi HollywoodLife EXCLUSIVELY, że rocker naprawdę ma nadzieję, że jego była żona znalazła szczęście.

"Nic nigdy nie będzie takie samo dla Tommy'ego, jeśli chodzi o jego związek z Pam", źródło mówi HL, "to był raz w życiu związek, z raz w życiu doświadczeń, ale tak wiele czasu minęło, że to, co Tommy ma nadzieję na Pam, matka jego dzieci, teraz jest to, że jest w szczęśliwym miejscu z nowym mężem, bo jeśli nie było to będzie piekło do zapłaty.

"Tommy jest szczęśliwy dla Pam, nawet jeśli od czasu do czasu mają swoje różnice. Tommy potrafił kontynuować swoje życie miłosne, więc czuje, że Pam powinna mieć taką samą szansę i ma nadzieję, że jest szczęśliwa i ma dokładnie takie życie, jakiego pragnie".

W zeszłym roku Tommy ożenił się z Brittany Furlan, 32 lata, po dwóch latach randek i wydaje się, że w końcu znalazł swój mecz. Oczywiście fani Pameli będą wiedzieli, że w swojej bardzo barwnej historii ma więcej niż jedno wesele niespodziankę. W rzeczywistości jest to dla niej swego rodzaju motyw przewodni.

W 2007 roku wyszła za mąż za Ricka Salomona, 51-latka, który być może najbardziej znany jest z tego, że wystąpił na seks taśmie Paris Hilton w 2003 roku, na spontanicznym weselu w Las Vegas. Związek został unieważniony po kilku miesiącach. Ale w 2014 roku dali mu kolejną próbę powtórnego ślubu niespodzianki, tylko po to, aby rozwieść się w następnym roku. Pamela wyszła również za mąż za Kid Rocka. Pobrali się w lipcu 2006 roku na jachcie w St. Tropez. Nie była to niespodzianka, ale też nie trwało to długo i Pamela wystąpiła o rozwód w listopadzie tego samego roku.