Farrah Abraham Claps Back After Haters Diss Her For Filming Sexy Video In Front Of Daughter, 10 - Watch

Farrah Abraham mówi, że nie ma nic złego w tym, że nakręciła film w seksownej bieliźnie, podczas gdy jej 10-letnia córka, Sophia, była za nią na tym samym jachcie.

Farrah Abraham, 28 lat, podzieliła się z fanami sosowym filmem Instagram 19 stycznia, w którym była ubrana w seksowną czerwoną bieliznę. Jej strój zawierał stanik typu push-up i figi, które pokazywały jej pulchne, gołe plecy. Za kierownicą jachtu tańczyła figlarnie, a obok niej na skrzypcach grała koleżanka. Zupełnie normalne rzeczy Farrah. Okazało się jednak, że jej 10-letnia córka Sophia była za nią na statku, nagrywając własne filmy TikTok. Jeden z fanów napisał w komentarzach: "A twoja córka była z tobą!"! Mama roku tam była!!!! Tak mi przykro z powodu Sophii...naprawdę potrzebujesz pomocy!!!" a teraz Farrah klaszczy z powrotem.

"Mieszkamy razem w domu. Jakbyśmy byli w pełni otwarci. Muszę powiedzieć, że nie ma nic złego w tym, że kobieta jest w pełni ubrana, czy to zestaw bikini, czy co tam," Farrah powiedziała TMZ 20 stycznia, gdy ją dogonili, gdy wychodziła z lunchu w Cecconi's w West Hollywood. Nie wiedziała nawet o istnieniu luzu, dopóki operator nie powiedział jej o tym.

"Mam wrażenie, że wiele mam wstydzi się seksu, którym zdecydowanie byłam w swoim życiu. Myślę, że kiedy jestem samotna, cudowna, młoda i piękna, prawie żałowałabym patrząc wstecz na swoje życie i nie żyjąc szczęśliwym, odchodzącym życiem. Mam nadzieję, że moja córka nigdy nie wstydzi się zakrywać się i nie być jej najszczęśliwszą. Jesteśmy otoczeni przez wszystkich dobrych ludzi, a ja pozostaję pozytywny. Nikt nie rujnuje mojej kreatywności, ani mojej szczęśliwej strony Instagramu", kontynuuje była gwiazda Teen Mom Mom.

Na pytanie, czy Sophia dorasta trochę za szybko, Farrah odpowiedziała, że jej córka jest nadal bardzo dużym dzieckiem. "Nie, moja córka jest naprawdę... właśnie straciła ostatnio ostatni ząb i mówi: "Tym razem nie napiszę zębowej wróżki". A także na Boże Narodzenie, ona nadal wierzy w rzeczy z Mikołajem. Inne dzieci przestały to robić lata temu. Więc moja córka, sama jest bardzo swoim dzieckiem", wyjaśnia Farrah.

Jeśli chodzi o obecność Zofii na łodzi, kiedy Farrah kręcił racy video, była gwiazda MTV nie widziała w nim nic złego. "Była tam, robiła TikTooki, bawiła się i tańczyła. Jacht jest dość duży, więc jeśli niektórzy z nas są z przodu, tańczą i bawią się... mój przyjaciel gra na skrzypcach, a jego dziewczyna tam jest. Wiesz, ja nie robię nic, czego nie robi nikt inny. Właściwie myślę, że żyję bardziej konserwatywnie niż większość ludzi", ujawniła Farrah.