FKA Twigs Cozies Up to the 1975's Matt Healy & Meets His Mom As Romance Rumors Heat Up.

Dwa i pół roku po jej rozstaniu z Robertem Pattinsonem, eksperymentalna wokalistka FKA Twigs wydaje się być przytulna dla frontmana The 1975, Matta Healy'ego, i już cieszyła się dobrą zabawą z rodziną!

FKA Twigs, 32 lata, i Matt Healy, 30 lat, kontynuują podsycanie plotek randkowych po tym jak para została zauważona z mamą Matta - Denise Welch - w Londynie na DragCon 19 stycznia! Muzyczny duet potrzebował trochę czasu, aby pozować do zdjęć z mamą Matta i gwiazdą DragCon po tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie cała rodzina wyglądała, jakby naprawdę dobrze się bawiła! W pstryknięciu Denise założyła tętniący życiem garnitur i uśmiechnęła się do niego, podczas gdy jej syn, pozował w swoim zwykłym czarnym swetrze i dżinsach. FKA Twigs, urodzona Tahliah Debrett Barnett, była gotowa na chłodną pogodę, ponieważ założyła rozmyty brązowy płaszcz. "Tak wspaniale jest spotkać wspaniałe @RealDeniseWelch, @Truman_Black i ich wspaniałą rodzinę za kulisami @RuPaulsDragCon dzisiaj", gwiazda drag napisała zdjęcie!

FKA Twigs' outing z Mattem i jego rodziną przychodzi po tym, jak w październiku 2017 r. rozstała się ze swoim jednorazowym narzeczonym Robertem Pattinsonem, 33 lata. Była para była w zaangażowanym związku od mniej więcej września 2014 roku do rozstania w 2017 roku. Oczywiście, ta niezwykle sławna para była dość zajęta swoimi planami, FKA Twigs pracowała nad swoją muzyką, a Rob podróżował do pracy i różnych zobowiązań. Po ich rozstaniu, jednak piosenkarka "Cellophane" pojawiła się z innym aktorem.

Przez jakiś czas zauważono FKA Twigs z gwiazdą Honey Boy Shią LaBeouf, 33 lata. Po swoim debiucie na Paryskim Tygodniu Mody w październiku 2019 roku, duet pokazał, że w kwietniu 2019 roku podzielił się swoim rumianym romansem z Shią LaBeouf! Podczas wycieczki, piosenkarka miała rękę na ramieniu Shia, kiedy widziano ich spacerującego w wypełnionym palmami mieście Los Angeles i uśmiechy na ich twarzach były trudne do przegapienia! W pewnym momencie nawet spojrzeli na siebie z miłością i nie mogli wyglądać na szczęśliwszych.

Wspaniale jest spotkać wspaniałe @RealDeniseWelch, @Truman_Black i ich wspaniałą rodzinę za kulisami @RuPaulsDragCon dzisiaj ??????????? pic.twitter.com/lHZuuuNo21w. - Udary octu (@Jeden ocet) 19 stycznia 2020 r.

Cóż, wydaje się, że współpraca FKA Twigs z Shia skończyła się fiaskiem, o czym świadczy pstryknięcie jej z rodziną Matta! To na pewno poważne posunięcie dla pogłosek, że oboje są notorycznie prywatni, jeśli chodzi o szczegóły ich życia osobistego. Niezależnie od tego, fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zmierza ich potencjalne partnerstwo!