Geoffrey Owens aktualizuje swoją karierę zawodową po tym, jak został zatrzymany za pracę w Trader Joe's: "A lot of Doors" Otwarte

Sezon powrotny. Geoffrey Owens otworzył się na temat tego, jak zmieniło się jego życie, odkąd w sierpniu 2018 r. zrobiono mu zdjęcie z pracy w Trader Joe's.

Gwiazdy lat 80-tych: Wtedy i teraz Przeczytaj artykuł

Wychowanek Cosby Show ujawnił wyłącznie Nam Weekly, że "absolutnie" został przyjęty przez Hollywood po ujawnieniu jego statusu zatrudnienia.

"Wylewanie się miłości i wsparcia, a także praktyczne wsparcie w postaci zatrudnienia, było niezwykle hojne i bardzo cenione", powiedział nam w czwartek, 19 grudnia, 58-letni Owens. "Tyler [Perry] prowadzi, oczywiście, z tą ofertą pracy nad Haves and the Have Nots. Nicki Minaj był bardzo hojny i dał mi bardzo hojny prezent, który następnie przekazałem na rzecz funduszu kapitałowego aktora. Złożyłem im darowiznę z jej hojnych darów."

Absolwentka Yale kontynuowała, "NCIS: Nowy Orlean zaoferował mi od razu trochę pracy. I oprócz tych ofert, mogłem mieć okazję do przesłuchania wielu rzeczy, nad którymi pracowałem przez przesłuchania, tylko dzięki tej okazji."

Gwiazdy, które wyjechały z Rags do Riches Przeczytaj artykuł

Owen powiedział, że "wiele drzwi" otworzyło się dla niego z powodu "dobrej woli" ludzi i "wiary" w niego, która, jak zauważył, była "urocza".

Owens, który grał Elvina Tibideaux w The Cosby Show w latach 80-tych i 90-tych, pojawił się na pierwszych stronach gazet w weekend Labor Day w zeszłym roku, po tym jak Daily Mail zamieścił zdjęcie aktora pracującego jako kasjer i pakującego artykuły spożywcze w Trader Joe's w New Jersey. "Od nauki do serwowania długiej kolejki!" czytamy w nagłówku Daily Mail.

Historia szybko stała się wirusowa i sprawiła, że Owens wstydził się uczciwego dnia pracy. Ale wielu ludzi stanęło w jego obronie, w tym Justine Bateman. Alkomat więzi rodzinnych uderzył w "ludzi robiących mu zdjęcia i wydających wyroki" nad Owensem "zarabiającym na uczciwe życie".

W czwartek, Owens powiedział nam, że 53-letni Bateman "wyciągnął do niego rękę" dzięki wzajemnej pomocy przyjaciela i zaoferował "jakąś bardzo konkretną zachętę". Ujawnił nam również, że lubi pracować w Trader Joe's i uważa, że rozstanie z byłym pracodawcą jest dla niego wyzwaniem.

TV Shows Gone Too Too Soon! Przeczytaj artykuł

"Kochałem tę pracę. To było bardzo dobre dla mnie i to jest takie wspaniałe miejsce do pracy i [ma] wspaniałych ludzi. Chodzę tam raz w tygodniu", wyjaśnił. "Robię tam zakupy, to jest mój sklep spożywczy. Więc, jestem tam, widzę moich starych przyjaciół cały czas, właściwie. Przynajmniej kilka razy w miesiącu, witam się z wieloma ludźmi."

Owens powiedział, że "pewnie" nadal będzie pracował u Tradera Joe'go "pięć, sześć dni w tygodniu", jeśli osoba nie podzieli się jego wirusowym zdjęciem. Jednak w połączeniu z wylądowaniem więcej pracy aktorskiej, on również uczy teatru.

"Nawet z tymi wszystkimi cudownymi rzeczami, które się wydarzyły, nadal niestety nie mogę polegać tylko na aktorstwie", powiedział. "Byłoby wspaniale, ale to jeszcze nie do końca się stało. Jestem nauczycielem, uczę i zajmuję się coachingiem. Więc, mam całkiem aktywne życie nauczycielskie i coachingowe tutaj, w Nowym Jorku. Mieszkam w Jersey, ale dużo pracuję w Nowym Jorku."

Rozmawialiśmy z Owensem prawie rok po tym, jak otworzył swoją karierę podczas ceremonii rozdania nagród Screen Actors Guild Awards 2019 w styczniu.

"Gdzieś w środku drogi mojego życia, znalazłem się w ciemnym lesie bezrobocia i długów", powiedział wtedy. "Ale zamiast zmieniać karierę jak zdrowy rozsądek, podjąłem pracę w lokalnym Trader Joe's, aby sprawdzić, czy uda mi się tam utrzymać swoją karierę. I, um, faktycznie, wyszło to całkiem dobrze. Jestem Geoffrey Owens i jestem aktorem."

Z raportem Marca Lupo