Głodowe Igrzyska Prequela skupią się na Backstory'u Prezydenta Snowa, a fani nie są rozbawieni: "Nooo

Fani trylogii "The Hunger Games" są dość zdenerwowani tym, że w centrum uwagi nowego prequela znajduje się zły tyran prezydent Snow i jego zaplecze, które zmienia go w młodego dobrego faceta.

W trzech książkach o grach głodowych, prezydent Coriolanus Snow jest złym łotrem. Stoi za tym, jak dzieci zabijają się nawzajem, utrzymuje swoje 12 dzielnic Panem jako niewolniczą pracę dla stolicy i jest kompletnym tyranem. Ale autorka Suzanne Collins zdecydowała się uczynić go młodym dobrym człowiekiem w swoim nowym prequelu i fani nie są z nim w porządku. Ogłosiła plany książki w październiku 2019 roku, ale nie powiedziała, kto będzie się kręcił wokół niej. Teraz, kiedy to słowo się skończyło, fani nie mają z tym nic wspólnego.

Wydarzenia zawarte w książce mają miejsce 64 lata przed wydarzeniami w oryginale The Hunger Games, kiedy to Snow była zaledwie nastolatką i na długo przed narodzinami bohaterki trylogii, Katniss Everdeen. Pierwszy fragment Ballady o ptakach i wężach został wydany w Entertainment Weekly, który opisuje Snow w nowym prequelu jako..: "Nastolatek urodzony z przywileju, ale szukający czegoś więcej, daleki od człowieka, którym się stanie. Tutaj jest przyjazny. Jest czarujący. Na razie jest bohaterem." W czterech przebojowych filmach opartych na książkach, antagonista Snow został zagrany przez aktora Donalda Sutherlanda, 84 lata, naprzeciwko Katniss Jennifer Lawrence.

Książka ma miejsce 10 lat po założeniu Igrzysk Głodowych, które przyszły jako kara za bunt pokonanych 12 dzielnic. Nastoletnia Snow zostaje przydzielona jako mentor dziewczynie z 12 dystryktu w, najbiedniejszej z nich, która ma najmniejszą szansę na zwycięstwo w śmiertelnie niebezpiecznych grach. Innymi słowy, jest on oryginalnym Haymitchem dla Katniss (innego Dystryktu 12 Tribute). Choć w przeciwieństwie do Hamisha, nigdy nie musiał walczyć w grach.

Fani nie są na pokładzie ze znajomością zaplecza Snowa po tym jak był takim złym dyktatorem w oryginalnej trylogii. Użytkownik Twittera @evil4life10 napisał, "Dosłownie kto o to prosił? Ze wszystkich historii do opowiedzenia Snow'owi to nikt nie jest zainteresowany." Kobieta o imieniu Peggy napisała na Twitterze: "Czysty nerw gier głodowych preque o prezydencie Snow, gdy Hajmak był PRAWY NICZY... rozczarowany, ale nie zaskoczony". Fan Oscar napisał, "był tak zahipnotyzowany do gier głodowych tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest o tym tyranii prezydenta śniegu ... wyobrazić sobie, jak bardzo jesteśmy zmęczeni."

Postacie z gier głodowych Wolałbym przeczytać prequel o prezydencie Snow:-Haymitch-Finnick-Cinna-Johanna-Beetee-Annie-Effie-Katniss's Dad-Caesar Flickerman-President Coin-Tribute Boy From District 6-Buttercup-A indyk Gale shot - — k ???? (@kristineholland) January 21, 2020

Nawet autor YA Aiden Thomas jest wkurzony, że prequel będzie o Snow.

Nie mogłem być bardziej rozczarowany, że następne WĘGRZYNY są o pieprzonym prezydencie Snow i próbuje namalować go jako "niezrozumiałego bohatera", żartujesz sobie ze mnie. Ostatnią rzeczą, która mnie interesuje, to humanizacja faszystowskiego dyktatora, bo ma tragiczną przeszłość. ???????????????? - — ???????? Aiden Thomas (50k) (@aidenschmaiden) 21 stycznia 2020 r.

Dom użytkownika tweeted, "Poziom Imma z y'all: "Dziecko morderstwo dyktator był całkiem miły faktycznie" Nie jest ujęcie czuję, że świat musi usłyszeć teraz". Pewna osoba z uchwytem KAV dodała: "dowiedzieć się, że prequel gier głodowych będzie humanizować śnieg PISSES ME OFF". To jest gwiezdna trylogia, która stawia czoła problemom klasycyzmu + kolonizacji, ale jej wpływ zostanie spłukany przez kolejną pieprzoną książkę humanizującą okrutnego białego człowieka. Czy to jest naprawdę ta historia, której potrzebujemy?" Czytelnicy będą mieli szansę zdecydować, czy chcą poznać historię Snow, gdy 19 maja ukaże się Ballada Ptaków i Wężów.