Gwiazda Nastoletniej Mamy Briana DeJesus ujawnia, że ma operację zmniejszenia piersi w Miami.

Briana DeJesus ma duże rozmiary w klatce piersiowej do roku 2020. Mówi, że przechodzi operację zmniejszenia piersi, żeby zrzucić kilka rozmiarów filiżanek.

Nowy rok, nowe ciało! Nastoletnia Mama 2-gwiazdkowa Briana DeJesus znów idzie pod nóż, a ona twierdzi, że chce mniejszą skrzynię. "Teraz muszę się przygotować do tej podróży do Miami", 25-letni tweetował na 19 stycznia. Kiedy jeden z fanów spytał, czy jedzie na wakacje, matka dwojga dzieci odpowiedziała: "Noooooo to get some A cup t***ies." Jej ośmioletnia córka Nova najwyraźniej pomogła w podjęciu tej decyzji, ponieważ następnego dnia Briana napisała na tweeterze: "Yoooo dzisiaj Nova powiedziała mi, że muszę przestać pokazywać pęknięcie cycka i jestem jak co? Wredny dekolt. lmao ok mamo, masz go."

Jeden z fanów, który jest A-cupem, ostrzegł ją przed tym. Użytkownik Tera tweetował odpowiedź: "Jestem A; to smutne", podczas gdy użytkownik El Desalmado powiedział Bri: "Dziewczyno, masz świetne cycki! Nie zmieniaj niczego." Podczas komentarzy, Brianna ujawniła również, że jej derriere też jest zredukowana. Fan Nancy zapytał: "Czy ty też zamierzasz naciąć ten tyłek?", a gwiazda MTV odpowiedziała: "Yupppppppp."

Briana przeszła lifting piersi w lutym 2018 roku, siedem miesięcy po urodzeniu drugiej córki Stelli, 2. Dostała "mamusiową metamorfozę" dzięki uprzejmości dr Michaela Salzhauera, znanego również jako dr Miami. Poza uniesieniem piersi, dostała podbrzusza i miała wyprofilowany tyłek. W serii zdjęć napisała wtedy: "18 dni po operacji!". Postęp!!!!!! Nie mogę się doczekać, aż w przyszłym miesiącu pójdzie na siłownię!" odsłaniając zdjęcia jej mniejszych piersi i tyłka. Na jednym z nich napisała: "Nigdy więcej dużego tyłka" i "Nigdy więcej dużych cycków" na drugim. Teraz jest jeszcze mniejsza z obu!

Teraz muszę przygotować się do tej podróży do Miami. ???????????????????????????????????? - Bri Baby❤️ (@xobrianadej) January 20, 2020
Noooooooo to get some Acup titties https://t.co/ewg03eESgF - Bri Baby❤️ (@xobrianadej) 20 stycznia 2020 r.

Briana była bardzo otwarta na swoje operacje plastyczne. W 2016 roku powiedziała Radar Online ,,Mam zamiar uzyskać kolejną operację powiększenia piersi. Zamierzam powiększyć. Miałam zabieg powiększenia piersi wykonany kilka miesięcy temu. Teraz jest to "C". Podoba mi się ich rozmiar, ale chcę je powiększyć." Ona też poszła większa z tyłu, dostając brazylijski lifting tyłka. "To jest zabranie tłuszczu z żołądka i pleców i włożenie go do mojego tyłka i ud. Podoba mi się teraz mój tyłek, ale chcę tylko, żeby wszystko było idealnie." Wyjaśniła, że czuła się przytomna, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu Novy, która miała wtedy cztery lata.