Gwiazda Nastoletniej Mamy Jenelle Evans i David Eason - Prawda za ich ostatnim zjazdem

Nie bez powodu Jenelle Evans niespodziewanie połączyła się w Nashville z Davidem Easonem, mimo że gwiazda "Teen Mom 2" napisała kiedyś, że "boi się o swoje życie" z powodu wyobcowanego męża.

To był wstrząsający widok zobaczyć Jenelle Evans, 28 lat, i Davida Easona, 31 lat, z powrotem razem z córką Ensley, 2 lata, w Nashville, Tenn. 14 stycznia, ale nie zaczynaj wygłaszać romantycznych plotek. "Jenelle była z Davidem tamtego dnia, ponieważ Jenelle chce mieć powierzchowną przyjaźń z Davidem, aby ułatwić sobie współ-rodzenie z ich wspólnym maleństwem, a nie dlatego, że pracują nad powrotem do siebie", źródło bliskie Jenelle EXCLUSIVELY mówi HollywoodLife, prawie trzy miesiące po tym, jak Nastoletnia Mama 2 gwiazda ogłosiła swoje rozstanie z mężem - a następnie odejście od ich wspólnego domu i rancza w Północnej Karolinie - w październiku 2019 roku.

"Powiedziała już bliskim, że jeśli wykaże jakiekolwiek oznaki agresji lub złości, zabiera córkę i wyjeżdża". Nie będzie tego tolerować", wyjaśnia nasze źródło, co oznacza, że Jenelle nie daje Davidzie spokoju, mimo że złożyła wniosek o odrzucenie jej zakazu zbliżania się do zhańbionej gwiazdy MTV 10 stycznia, który urzędnik sądu okręgowego Davidson County Circuit potwierdził Entertainment Tonight.

Podczas gdy David może teraz spędzać czas ze swoją wyobcowaną żoną i ich córką, Jenelle wciąż "przebyła długą drogę" i "stara się pozostać silna dla swoich dzieci", mówi nasze źródło. Oprócz córki, którą dzieli z Davidem, Jenelle jest także matką Kaisera Griffitha, 5 lat, i Jace'a Evansa, 10 lat, którego przyjęła z poprzednich relacji.

Być może proces rozwodowy nadal trwa dla Jenelle i Davida, ale nawet próba nawiązania przyjaźni jest dla Jenelle wciąż niespodzianką. Gwiazda MTV namalowała nawiedzający obraz jej życia domowego z Davidem, kiedy podobno w październiku 2019 r. złożyła wniosek o zakaz zbliżania się, tego samego dnia ogłosiła koniec ich dwuletniego małżeństwa. "Z powodu ostatnich gróźb Davida, jego historii przemocy, jego nieregularnego zachowania i dużego zapasu broni, boję się o swoje życie i dobrobyt moich dzieci", napisała Jenelle w dokumentach sądowych, które zostały przeczytane przez E! News.

Obejrzyj ten post na Instagram Oh, jak ja przegapiłem tę piękną twarz!!!! Pewnego dnia na pewno zostanie artystką do makijażu! Post udostępniony przez Davida Easona (@easondavid88) 15 stycznia 2020 roku o 3:57 rano PST

Po tym jak Jenelle spakowała walizki i przeniosła Ensleya, jej syna Kaisera i siebie z Rancza (przezwisko jej dawnego domu z Davidem), nie zdradziła, gdzie dokładnie jest jej miejsce pobytu. Wydaje się jednak, że mieszka teraz w Tennessee, które znajduje się w pobliżu jej byłego Nathana Griffitha. Jej mama, Barbara Evans, spędziła tę przeszłość na Święcie Dziękczynienia z Jenelle w stanie, a Jenelle była widziana w tym samym miesiącu na kręgielni ze swoją byłą w Tennessee. To by tłumaczyło decyzję Jenelle i Davida o ponownym zjednoczeniu w Nashville!