Gwiazdy filipińskie James Reid & Nadine Lustre, 26, Split After 4 Yrs. Razem i Fani są zniszczeni

Romans filmowy Nadine i Jamesa Reida zmienił się w prawdziwą historię miłosną. Filipińskie gwiazdy potwierdziły swój rozłam w długim wspólnym oświadczeniu 20 stycznia i ujawniły, dlaczego zdecydowały się iść swoją drogą.

To boli. Nadine Lustre i James Reid rozeszli się. Ukochane gwiazdy filipińskie, obie 26, zdecydowały się pójść ich oddzielne drogi, aby skupić się na swoim "rozwoju osobistym", powiedzieli we wspólnym oświadczeniu poprzez żywo 20 stycznia odcinek Tonight z Boy Abunda. Filipiński serwis informacyjny, ABS-CBN wydał oświadczenie.

"To prawda, że rozstaliśmy się, ale nie z tego powodu, że rozpowszechniliśmy się na tabloidach i w mediach społecznościowych, ale dlatego, że po cichych i dojrzałych rozmowach, postanowiliśmy skupić się na sobie nie tylko dla naszej kariery, ale bardziej dla naszego osobistego rozwoju, ponieważ jesteśmy jeszcze młodzi i chcemy osiągnąć jak najwięcej", powiedzieli Nadine i James w oświadczeniu.

Para następnie potwierdziła, że nie ma między nimi żadnej animozji. "Zgodziliśmy się, że pójście inną drogą jest najlepsze dla nas obojga. Jesteśmy w dobrych stosunkach i nadal jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi i będziemy nadal ze sobą współpracować, szczególnie jeśli chodzi o muzykę", wyjaśnili Nadine i James. - Ten ostatni oczyścił powietrze z wielu muzycznych zapytań od fanów, widząc jak Nadine dołączyła w grudniu do wytwórni płytowej James'a, Careless Music Manila. Wcześniej współpracowali nad wieloma utworami, w tym "Summer".

To był taki dobry bieg, James i Nadine. dziękuję za wszystko. mówię to jako wasz twardy fan loveeteam i jako legalny fan waszych indywidualnych istot. grow more. learn more. love more. this is fucking hard but we can get through this. xx - TOM ARVEEN (@tomflordeliza) 20 stycznia 2020 r.

"Dziękujemy wszystkim fanom JaDine za ich niesłabnące wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziecie nas wspierać teraz i w przyszłości. Będziemy im na zawsze wdzięczni za ich miłość i zrozumienie. Dziękujemy", podsumowuje oświadczenie.

Nadine i James, których fani nazywali "JaDine" od czasu ich spotkania w 2016 roku, byli już tematem rozgorączkowanych plotek przed wiadomościami. Na początku tego miesiąca, Nadine podjęła się mediów społecznościowych, aby zaprzeczyć raport, który twierdził, że ona i James rozpadł się w tym czasie.

Wzniesienie sławy przez Nadine i Jamesa przyspieszyło w 2014 roku po tym, jak zagrali na ekranie kochanków w komedii romantycznej Diary ng Panget, która wywarła trwały wpływ na zamierających fanów. Dwa lata później, w lutym 2016 roku, filmowy romans Nadine i Jamesa stał się rzeczywistością, kiedy to potwierdzili fanom, że są parą. Wiadomość ta pojawiła się po wspólnym koncercie w Araneta Coliseum, jak podaje serwis informacyjny. Nadine i James wystąpili również razem w filmie z 2018 roku, Never Not Love You.