Halle Berry, 53, Cozies Up Next to Hunky Fitness Trainer In A Belly-Baring Top

Wesołego "Fitness Friday. Ulubiony dzień tygodnia w Halle Berry jest tutaj, i aby uczcić ten dzień, podzieliła się zdjęciem ze swoim gorącym stretchingiem z osobistym trenerem Peterem Lee Thomasem. Nauczcie się kilku "niekonwencjonalnych stretchingów" od kumpli z treningu!

Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co temat Halle Berry, 53, zajmie się na "Fitness piątek", który stał się znakiem firmowym aktorki dzień tygodnia na Instagram. Dla 17 stycznia, temat był rozciągający się! Halle pokazała swoją elastyczność wraz ze swoim osobistym trenerem, Peterem Lee Thomasem, na zdjęciu dla fanów do naśladowania z kumplem: Halle podniosła tylną nogę, balansując na Peterze, a trener zginał mięśnie pleców, naśladując rozciąganie Halle. Dzięki cieniom na zdjęciu (i oczywiście połączonym mięśniom drużyny treningowej) powstało jedno parzyste zdjęcie.

Rozciągnięcia wymagają giętkiego materiału, dlatego Halle nosił bandeau z oddychającymi wycięciami na plecach oraz spodnie do jogi o zabawnych geometrycznych kształtach. Przerabiając sesję rozciągania w swoim wpisie Instagram, Halle napisała: "Rozmawialiśmy już kilka razy o korzyściach płynących z dobrego rozciągania dla ciała i umysłu - więc dziś Peter będzie demonstrował niekonwencjonalne rozciągnięcia, które zrobią świat dobrego dla mięśni, o których nawet nie wiedziałeś, że są ciasne! Rozmawiamy o łatach, quadach, ramionach, kręgosłupie, plecach, klatce piersiowej - nazywacie to, mamy to przykryte."

Te "niekonwencjonalne odcinki" zostały wykonane przez Petera, co Halle udokumentowała dla swojej Instagram Story! Były to "Kręgosłup i fale szkaplowe", które wymagały wsiadania na wszystkie czwórki i machania plecami. Był też "Kneeling Quad Wall Stretch", który wymagał klęczenia przed ścianą z "tylną stopą skierowaną płasko w stronę ściany", wyjaśniła Halle. Halle dodała: "Pochyl się do przodu, przednie kolano zgięte i przednia stopa na podłodze". Było jeszcze więcej odcinków zwanych "Lat Stretch With Chair", "Low Lunge Twist" i "Dancer's Pose".

W zeszłym tygodniu "Fitness Friday" podszedł do tematu przekąsek, a Halle zachwyciła się jej "domowymi chipsami z jarmużu" w poście Instagram. Ale gwiazda Catwoman ujawniła, że Fitness piątek 20 grudnia 2019 roku był "wyjątkowy", ponieważ był to jej ostatni dzień na planie zdjęciowym, podczas którego nakręciła swój debiut reżyserski, Bruised. Reżyserka i gwiazda naprawdę zaangażowała się w swoją rolę fightera MMA! Oprócz treningu, podczas spaceru w New Jersey w listopadzie 2019 r. (który na szczęście był tylko makijażem do sceny), kiwała nawet czarnym okiem. Teraz, kiedy filmowanie się skończyło, mamy nadzieję, że Halle ma jeszcze więcej czasu, aby być naszym guru fitness na Instagram!