Halle Berry's Top 9 zdjęć z 2019 r. Udowodnij, jak śmiesznie pasuje do niej w wieku 53 lat.

Wiek nie jest niczym innym jak liczbą! Halle Berry podzieliła się swoimi najlepszymi 9 zdjęciami Instagramu z 2019 roku w poniedziałek, 30 grudnia, a łapanka jest niczym innym jak hołdem dla nieskazitelnej budowy ciała gwiazdy.

Stars Who Swear By the Keto Diet Przeczytaj artykuł

Aktorka Kidnap, 53 lata, za jednym zamachem popisuje się swoim stonowanym absem, nosząc na siłowni przyciętą czarną bluzkę treningową. W innym, zdobywczyni Oscara kołysze się nisko ściętą bordową suknią Zuhair Murad na czerwonym dywanie Golden Globes 2019. Oprócz pokazania knota Johna Wicka: dekolt 3-gwiazdkowy rozdział, sukienka projektanta posiada również wysokie rozcięcie z jednej strony, które pozwala spojrzeć na jedną z tonących nóg Berry'ego.

Trzecie zdjęcie z rytuału Instagram w Ohio pokazało jej gołe plecy, na którym znajdował się duży, pionowy tatuaż z winorośli, biegnący wzdłuż kręgosłupa. Zdjęcie zostało po raz pierwszy udostępnione na Berry's Instagram konta w marcu z napisem: "Kto mówi, że nie jestem syreną?"

W maju, podczas występu na The Late Late Show With James Corden, Extant alum wyjaśnił, że atrament był fałszywy. "Za kilka miesięcy zaczynam nowy film, więc wypróbowuję różne tatuaże, żeby zobaczyć, co najlepiej pasuje do mojej postaci", wyjaśniła wtedy Cordenowi. "I odkrywam, jak długo będą trwać, ile zużyję jednego, więc wiem, ile to wszystko będzie kosztować."

Berry podpisał kolekcję zdjęć na koniec roku z wdzięcznym sentymentem. "Dziękuję za jazdę ze mną na tej platformie. Doceniam cię i to szczególne uczucie, które mam od was wszystkich." Napisała. "Wszystkiego najlepszego w roku 2020! #TopNine."

Inside Stars' Metricully Organized Fridges and Pantries Przeczytaj artykuł

Nic dziwnego, że zwolennicy Berry byli pod wrażeniem jej różnorodnych, noszących ciało migawek. "Miała dwójkę dzieci gdzieś?" Społeczność Yvette Nicole Brown zastanawiała się w komentarzach, odnosząc się do dwójki dzieci Berry'ego, Nahla Aubry, 11, i 6-letniego Maceo Martineza. "#FitnessGoals! Nie idę na siłownię, ani nic. Mówię tylko, że gdybym poszedł, byłbyś moim celem fitness."

Jada Pinkett Smith skomentował ten post z prostym czarnym sercem emoji.

Inny zwolennik odnotował zaangażowanie Berry w utrzymanie dobrej kondycji i zadeklarował jej "cele ciała".

Gwiazdy jedzące na prywatnych samolotach Przeczytaj artykuł

Jagoda utrzymuje swoją szczupłą sylwetkę, częściowo poprzez trzymanie się diety keto, którą zaczęła stosować na długo zanim stała się ona modna. Jak jej trener Peter Lee Thomas powiedział nam w październiku 2018 roku, gwiazda od lat nie wiedząc o tym, robiła porządek w jedzeniu! "Kiedy spojrzałam na to, co ona jadła, powiedziałam: "O mój Boże. Robisz tę ketogeniczną dietę, która jest teraz naprawdę gorąca", wyjaśnił profesjonalista. "A ona na to, "Woah, co to jest? Więc kiedy się temu przyjrzeliśmy, oboje byliśmy zakłopotani, że już to robiła i była w ketozie."