Halsey całuje Evana Petersa w rzadko spotykane zdjęcie PDA na jego 33. urodziny: "I Can't Imagine A World Without You".

Halsey ujawniła nigdy wcześniej nie widziane zdjęcie, na którym całowała się z Evanem Petersem 20 stycznia, z okazji 33. urodzin aktora! Post na PDA piosenkarki zawierał również dodatkowe zdjęcie przytulonej pary i serdeczną wiadomość.

Halsey złożyła hołd chłopakowi Evanowi Petersowi, który obchodził swoje 33 urodziny w poniedziałek, 20 stycznia! 25-letni piosenkarz "Now Or Never" podzielił się dwoma czarno-białymi zdjęciami z budki Instagram - to rzadkie posunięcie dla zazwyczaj prywatnej pary. Halsey i Evan dzielą się namiętnym pocałunkiem na jednym zdjęciu i ciasnym uściskiem na drugim.

"Wszystkiego najlepszego, kochanie. Nie wyobrażam sobie świata bez ciebie", napisała Halsey na posterunku, który od tego czasu zgromadził ponad milion sympatyków. Nie wiadomo, gdzie i kiedy zrobiono zdjęcia, ale mam nadzieję, że Halsey będzie miała więcej takich samych. Ona ma rękę na twarzy Evana w pierwszym zdjęciu, a jej ręce owinięte wokół szyi w drugim uśmiechnięte pstryknięcie.

Urodzinowy hołd Halsey dla amerykańskiej gwiazdy Horror Story oznacza, że po raz pierwszy podzieliła się z nim zdjęciem. To właśnie 26 października 2019 r. zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para podczas uroczystości 100. odcinka American Horror Story w Los Angeles. Halsey i Evan przebrali się za Sonny'ego i Cher na imprezę o tematyce Halloween. Czerwony dywan pojawił się nieco ponad miesiąc po tym, jak 21 września zostali po raz pierwszy zauważeni na randce na Six Flags Magic Mountain w Los Angeles.

(Photo credit: Halsey/Instagram)

Evan był wcześniej zaręczony ze swoją gwiazdą AHS, Emmą Roberts, która była również na tej samej imprezie, w której uczestniczył z Halseyem. Zerwali swoje zaręczyny w marcu 2019 roku. W tym czasie Halsey właśnie niedawno rozstał się z brytyjskim rockowcem Yungbludem. Wcześniej umawiała się z raperem G-Eazy'm.

Halsey potwierdziła swój romans z Evanem podczas występu na The Ellen DeGeneres Show zaledwie kilka dni po ich debiucie na czerwonym dywanie w październiku zeszłego roku. Wspomniała o aktorze jako o swoim chłopaku, kiedy Ellen zaczęła ją wypytywać o ich wspólną obecność na imprezie AHS.