Hannah Brown jest zszokowana "cieniem" Jennifer Aniston nad jej "kawalerskim" wyglądem.

Cień! Hannah Brown klaskała z powrotem na Jennifer Aniston po tym, jak powiedziała, że gwiazda 'Bachelorette' powinna 'pozostać w domu', po wielokrotnych występach na 'The Bachelor' w tym sezonie.

Okazuje się, że nie tylko my jesteśmy zahaczeni o Petera Webera, 28, sezon kawalerski! Jennifer Aniston, 50 lat, przyznała, że ma kilka TYGODNI na byłej kawalerce Hannah Brown, 25 lat, pojawiającej się w dwóch pierwszych odcinkach 24. sezonu The Bachelor's. Gwiazda The Friends zareagowała na emocjonalne spotkanie Hannah z jej byłym Piotrem podczas premiery sezonu podczas wywiadu na rozdaniu nagród SAG 2020. "Myślę, że Hannah może teraz zostać w domu", powiedziała 19 stycznia. "Teraz wykorzystują te biedne kobiety. To krępujące. Uwielbiasz to, wiem. Uwielbiam to."

Hannah dowiedziała się o komentarzach Jen i wróciła do domu, gdy współprowadziła Entertainment Tonight 21 stycznia. Jej reakcja? "Shade!" 25-letni żart. "Nie, rozumiem. Po prostu ciągle się zbliżam!" Była królowa podzieliła się łzami z Peterem podczas ich naładowanego emocjonalnie spotkania w "The Bachelorette", które zostało sfilmowane kilka miesięcy po tym, jak Hannah złamała Peter'owi serce w "The Bachelorette". Podczas rozmowy Hannah przyznała, że żałuje ich rozstania z Bachelorette, a Peter poprosił ją, aby została i była częścią domu. "Jestem teraz taka zmieszana. Wiem, że nie powinnam się tak czuć. To dopiero pierwszy tydzień, kiedy ta cała sprawa się zaczyna. Oczywiście nie jestem w stu procentach tam, gdzie myślałam, że jestem. Nie wiem, co robić." Peter kontynuował: "Chcę tylko, żeby ktoś chciał mnie tak samo mocno, jak ja chcę ich." "Powiedziałeś mi, że nadal możesz mieć uczucia i że popełniłeś błędy, a ja chcę to usłyszeć i uwierzyć w to. Ale wtedy to też jest jak... brakuje ci tylko "co jeśli"?" Peter w końcu się pozbierał i powiedział Hannah, "Nie mogę tego zrobić. Muszę wracać do dziewczyn [na randkę]."

Widząc jej byłą, Hannah była już zaangażowana w Taniec z gwiazdami w czasie, gdy filmował kawaler. Odeszła nawet z pożądanym trofeum lustrzanym pod koniec finału DWTS 25 listopada. Peter jest teraz w stanie skupić się na kobietach w domu, które walczą o jego serce. Gospodarz wieczoru kawalerskiego Chris Harrison ujawnił jednak, że zakończenie tego sezonu to coś, czego nigdy wcześniej nie widziałam, a fani są przekonani, że ma to coś wspólnego z Hannah. Tylko czas pokaże!