Harmonogram Zimowej TV 2020: Daty premierowe dla każdego nowego i powracającego pokazu

Zakładka na tej stronie! Kiedy w środę, 1 stycznia, zegar uderza o północy, oficjalnie rozpoczyna się nowy rok telewizji szczytowej. Na szczęście, Us Weekly przygotował listę, kiedy każda seria wraca i kiedy nowe programy mają premierę. Niezależnie od tego, czy liczysz do premiery This Is Us midseason (Sterling K. Brown na pewno jest!), czy też nie - tak cierpliwie oczekujesz nowego dramatu Netflix'a Spinning Out, poniżej znajduje się pełna lista dat premiery.

Wtorek, 24 grudnia Zagubieni w kosmosie (Netflix)

Czwartek, 26 grudniaFast & Furious: Spy Racers (Netflix)You (Netflix)

Piątek, 27 grudnia. Kevin Hart: Don't F**k This Up (Netflix)Letterkenny (Hulu)

Niedziela, 29 grudnia 20:00: Flirty Dancing - podgląd, premiera 1 stycznia (Fox) 22 p.m.: Dare Me (USA)

Movie Stars Who Have Made the Move to TV Przeczytaj artykuł

Środa, 1 stycznia 1Mesjasz (Netflix)Koło (Netflix)Wirujący (Netflix) 20:00: Doktor Who (BBC America) 20:30: Żonaty na pierwszy rzut oka (Lifeetime) 21 p.m. Prawie Rodzina (Fox)

Czwartek, 2 stycznia 20:00: Last Man Standing (Fox) 21.00: Zastępca (Fox) 21 p.m.: Przetrwanie R. Kelly'ego Część II (Żywotność)

Piątek, 3 stycznia 3Anne z E (Netflix)Ilana Glazer: Planeta płonie (Amazonka) 20:00: WWE Smackdown Live (Fox) 20:00: Hawaje Five-O/Magnum P.I. crossover 21:00: Miłość po zamknięciu: Life After Lockup (WE tv) 22 p.m.: Blue Bloods10 p.m.: Extreme Love (WE tv)

Sobota, styczeń 4Dracula (Netflix)

Niedziela, 5 stycznia 20:00: Nagrody Golden Globe Awards (NBC) 20:00: God Friended Me (CBS) 20:00: Sister Wives (TLC) 20 p.m.: Moc (Starz) 21 p.m.: NCIS: Los Angeles (CBS)

Poniedziałek, 6 stycznia 20:00: America's Got Talent: The Champions (NBC) 20:00: Bachelor (ABC) 20 p.m.: Sąsiedztwo (CBS) 20:30 p.m.: Bob Hearts Abishola (CBS) 21 p.m.: All Rise (CBS) 22 p.m.: Bull (CBS) 22 p.m.: Manifest (NBC)

Wtorek, 7 stycznia 20 p.m.: Ellen's Game of Games (NBC) 20:00. Zagrożenie: The Greatest of All Time (ABC) 20:00: Nick Cannon Presents: Wild N' Out (VH1) 20 p.m.: Mieszkaniec (Fox) 20 p.m.: NCIS (CBS) 9 p.m.: mieszane (ABC) 21 p.m.: FBI (CBS) 21:00: 24 godziny do piekła i z powrotem (Fox) 21:00: Schitt's Creek (Pop, ostatni sezon) 21 p.m.: The Haves and the Have Nots (OWN) 21 p.m.: Zasady Vanderpump (Bravo) 21:30: czarno-białe. 22:00: Nadzwyczajna playlista Zoey'a - podgląd, premiera 16 lutego (NBC) 22:00: FBI: Most Wanted (CBS) 10 p.m.: Powstanie (ABC)

Ciekawe cytaty z "This Is Us Przeczytaj artykuł

Środa, styczeń 8Cheer (Netflix) 20 p.m.: Chicago Med (NBC) 20 p.m.: Undercover Boss (CBS) 20:00: Sum: The TV Show (MTV) 21:00: Chicago Fire (NBC) 21 p.m.: Nowoczesna rodzina (ABC) 21 p.m.: Criminal Minds (CBS) 21:00: Partia Pięciu (Forma Wolna) 21:30: Rodzice samotnie wychowujący dzieci (ABC) 22:00: Policja Chicago (NBC) 22 p.m.: Stumptown (ABC)

Czwartek, 9 stycznia 20 p.m.: Superstore (NBC) 20:00: Young Sheldon (CBS) 20:30: Perfect Harmony (NBC) 20:30: Jednorożec (CBS) 21:00: The Good Place (NBC) 21 p.m.: Mama (CBS) 21:30: drugi akt CBS (Carol's Second Act) 21:30: Will & Grace (NBC) 22 p.m.: Zło (CBS) 22 p.m.: Prawo i porządek: SVU (NBC)

Piątek, styczeń 10AJ i królowa (Netflix)Giri/Haji (Netflix)Policja medyczna (Netflix) 20:00: Lincoln Rhyme: Polowanie na kolekcjonera kości (NBC)

Niedziela, 12 stycznia 19 p.m.: Nagrody Critics Choice Awards (CW) 21 p.m.: The Outsider (HBO) 21 p.m.: Sanditon (PBS)

Poniedziałek, 13 stycznia Uzdrawiające moce Dude'a (Netflix) 21:00: Nowy Papież (HBO) 22 p.m.: Dobry Doktor (ABC)

Non-Musical TV Shows With Musical Episodes Przeczytaj artykuł

Wtorek, 14 stycznia 20:00: Strzałka (CW) 21 p.m.: To my (NBC) 22 p.m.: Nowy Amsterdam (NBC)

Wednesday, January 15Grace and Frankie (Netflix) 20:00: Riverdale (The CW) 20 p.m.: The Goldbergs (ABC) 20:30: Szkolny (ABC) 21:00: Nancy Drew (The CW) 22 p.m.: Good Trouble (Freeform) 22 p.m.: 68 Whiskey (Paramount) 22 p.m.: The Magicians (Syfy) 22 p.m.: S.W.A.T. (CBS)

Czwartek, 16 stycznia 20 p.m.: Ryba dorosła (forma wolna) 20:00: Supernatural (CW) 20:30: Wszystko będzie dobrze. (Freeform) 21 p.m.: Dziedzictwo (CW)

Piątek, 17 stycznia Edukacja seksualna (Netflix)Mała Ameryka (Apple TV+)Dziennik Przyszłego Przewodniczącego (Disney+) 20:00: Charmed (The CW) 20 p.m.: American Housewife (ABC) 20:30: Fresh Off the Boat (ABC) 21:00: Dynastia (The CW) 22:00: W czasie rzeczywistym z Billem Maherem (HBO)

Sobota, 18 stycznia 21:00: Seven Worlds, One Planet (BBC America)

Niedziela, 19 stycznia 20:00: Batwoman (The CW) 21:00: Supergirl (The CW) 22:00: 911: Samotna Gwiazda (Fox) 22 p.m.: Avenue 5 (HBO) 22:30: Curb Your Enthusiasm (HBO)

Poniedziałek, 20 stycznia Reunion Rodzinny (Netflix) 20:00: Cała Amerykańska (The CW) 21:00: Black Lightning (The CW) 21:00: Gry Mózgu (Nat Geo) 21:00: Syn marnotrawny (Fox) 22 p.m.: Spy Games (Brawo)

Wtorek, 21 stycznia. Fortune Feimster: Sweet & Salty (Netflix) 20:00: Spinoff strzałkowy (The CW) 20 p.m.: The Conners (ABC) 20:30: Pobłogosław ten komunikat (ABC) 21:00: Legendy jutra (The CW) 22 p.m.: Projekt Błękitna Księga (Historia)

Środa, 22 stycznia 10: 30 p.m.: Awkwafina Is Nora From Queens (Comedy Central)

Czwartek, 23 stycznia 23Star Trek: Picard (CBS All Access) 20 p.m.: Stacja 19 (ABC) 20:30: Outmatched (Fox) 21:00: Grey's Anatomy (ABC) 21:00: Pogrubiona czcionka (Freeform) 22:00: A Million Little Things (ABC)

Piątek, 24 stycznia 24Shrill (Hulu)Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)The Ranch (Netflix)

Sobota, 25 stycznia 23:30: Saturday Night Live (NBC)

Niedziela, 26 stycznia 20 p.m.: Nagrody Grammy (CBS) 20:00: The Circus (Showtime)

Wtorek, 28 stycznia 21:00: The Biggest Loser (USA) 21:00: Strzałka (CW) 22:30: Cudotwórcy: Dark Ages (TBS)

Środa, 29 stycznia Następny w modzie (Netflix) 22 p.m.: Miz & Mrs. (USA)

Czwartek, 30 stycznia Nieznajomy (Netflix) 20:30: The Good Place (NBC)

Piątek, styczeń 31BoJack Horseman (Netflix)Ragnorak (Netflix)

TV's Shadiest Behind-the-Scenes Shakeups Przeczytaj artykuł

Niedziela, 2 lutego 18 p.m.: Super Bowl LIV (Fox) 22:30: The Masked Singer (Fox)

Wtorek, 4 lutego 20:00: The Flash (The CW)

Środa, 5 lutego 21 p.m.: Lego Masters (Fox)

Czwartek, luty 6Interrogacja (CBS All Access) 20:00: Brooklyn Nine-Nine (NBC) 20:00: Katy Keene (The CW) 21 p.m.: The Sinner (USA) 21:30: Indebted (NBC) 22 p.m.: Tommy (CBS) 22 p.m.: Briarpatch (USA)

Piątek, luty 7Locke and Key (Netflix)Mythic Quest: Raven's Banquet (Apple TV+) 20 p.m.: MacGyver (CBS) 9 p.m.: Hawaje Five-0 (CBS) 23 p.m.: Wysoka konserwacja (HBO)

Niedziela, 9 lutego 20:00: Oscary (ABC) 21:00: Homeland (Showtime) 22 p.m.: Żartowanie (Showtime)

Wtorek, 11 lutego 22 p.m.: For Life (ABC)

Środa, 12 lutego 20 p.m.: Survivor (CBS)

Czwartek, 13 lutego Narcos: Meksyk (Netflix)

Piątek, 14 lutego. Wysoka Wierność (Hulu) Widoczna: W telewizji (Apple TV+)

Niedziela, luty 16Outlander (Starz)Vida (Starz)The Good Lord Bird (Showtime) 20:00: American Idol (ABC) 20:30: Duncanville (Fox) 21:00: Extreme Makeover: Edycja domowa (HGTV) 22:00: Good Girls (NBC) 22 p.m.: NCIS: Nowy Orlean (CBS) 22:00: Slow Burn (Epix)

Pary telewizyjne, które muszą się spotkać w 2020 r. Przeczytaj artykuł

Środa, 19 lutego lata dwudzieste (BET) 21 p.m.: Criminal Minds (CBS)

Czwartek, 20 lutego. Skazane kłamstwa: The Singing Bones (Facebook Watch)

Niedziela, 23 lutego 21:00: The Walking Dead (AMC) 22 p.m.: Lepiej zadzwoń do Saula (AMC)

Poniedziałek, 24 lutego 20:00: The Voice (NBC)

1 marca 22 p.m.: Wysyłki z innych miejsc (AMC)

Poniedziałek, 16 marca 21:00: Roswell, Nowy Meksyk (The CW) 21 p.m.: "The Plot Against America" (HBO)

Wednesday, March 18Little Fires Everywhere (Hulu)