Helena Bonham Carter & "The Crown" Cast Speak On Prince Harry & Meghan Markle's Royal Exit

Przyszłość rysuje się w jasnych barwach! Helena Bonham Carter i Josh O'Connor wyrazili poparcie dla nowego życia księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Podczas gdy świat nie może przestać mówić o wielkim ogłoszeniu księcia Harry'ego i Meghan Markle, mają oni poparcie Korony! Helena Bonham Carter, lat 53, i Josh O'Connor, lat 29, przedstawili swoje przemyślenia na temat decyzji Sussex o wycofaniu się z ich królewskich obowiązków. Na pytanie o to, jaki powinien być następny ruch księcia i księżnej Sussex po tym, jak zdecydowali się wycofać z rodziny, Josh szczerze powiedział na czerwonym dywanie, że para "prawdopodobnie może zrobić wszystko". Aktor, który jak na ironię gra ojca księcia Harry'ego, księcia Karola, powiedział: "Jestem pewien, że są bardzo utalentowani i mogą robić, co chcą."

Helena, która gra siostrę królowej Elżbiety II, księżniczkę Małgorzatę, zagrała i zgodziła się z jej współgwiazdą. Powiedziała, "Absolutnie. Myślę, że świat jest ich ostrygą." Aktorka Fight Clubu powiedziała: "To będzie bardzo interesujące zobaczyć, co robią, ale teraz są mistrzami własnego losu i powodzenia." Oczywiście, ten utalentowany duet w pełni popiera to, co Meghan i Harry zdecydują się zrobić ze swoim bardziej niezależnym stylem życia - co może obejmować przeprowadzkę do pięknego Vancouver, B.C.!

Harry i Meghan po raz pierwszy ogłosili swoje plany ustąpienia ze stanowiska 8 stycznia. 93-letnia królowa potwierdziła, że doszła do porozumienia z tą parą w sobotę, 18 stycznia. Następnej nocy, Harry mówił o ich decyzji po raz pierwszy podczas kolacji charytatywnej w The Ivy Chelsea Garden w niedzielę, 19 stycznia.

"Wielka Brytania to mój dom i miejsce, które kocham. To się nigdy nie zmieni. Dorosłem, czując się wspierany przez tak wielu z was, i patrzyłem, jak witacie Meghan z otwartymi ramionami, gdy widzieliście, jak znajduję miłość i szczęście, na które liczyłem przez całe życie" - powiedział tłumowi.

"W końcu, drugi syn Diany został zaczepiony. Hurra" - zażartował, dodając - "Wiem też, że poznałeś mnie na tyle dobrze przez te wszystkie lata, by zaufać, że kobieta, którą wybrałem na swoją żonę, wyznaje te same wartości, co ja". A ona tak. I jest to ta sama kobieta, w której się zakochałem. Oboje robimy wszystko, co w naszej mocy, by wywiesić flagę i z dumą wypełniać swoje role dla tego kraju."