Jak przygotować posiłek na dietę Keto: Odcinek 3 "Naszego Podcastu" trafia do sklepu spożywczego

Nowy rok, nowy ty! Dieta keto może być niezwykle wymagająca, ale uzbrojony w odpowiednią wiedzę, możesz zabić swoją rezolucję 2020 i mieć zdrowy rok. Ale pewnie masz kilka pytań, jak... Co jesz na śniadanie, obiad i kolację? Trzeci odcinek podcastu Us Weekly's "KETO-M-G" zawiera propozycje menu, porady dotyczące przygotowywania posiłków i listy sklepów spożywczych.

Celebruje Szaleństwo dla Keto: These Stars All Swear by the High-Fat, Low-Carb Ketogenic Diet Przeczytaj artykuł

Chociaż ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem każdą dietę lub plan posiłków, zatwierdzony przez celebrytów trend diety wysokotłuszczowej i niskokalorycznej wymaga nieco dodatkowej uwagi w tym względzie. "Z keto, to jest w zasadzie kluczowe," SlimFast dietetyk i konsultantka wellness Maryann Walsh mówi nam korespondent Jackie Miranne. "Zawiera ona wiele łatwo psujących się artykułów spożywczych... rzeczy, które muszą być chłodzone", mówi Walsh, wskazując, że świeże jedzenie jest jednym z najzdrowszych aspektów planu żywienia. Ale musisz mieć przy sobie zapasową lodówkę i keto przekąski, które możesz mieć przy sobie.

Zanim więc udasz się do sklepu spożywczego, zrób listę produktów spożywczych przyjaznych dla ketonu, a następnie zaplanuj posiłki dwa razy w tygodniu". Ponieważ możesz nie chcieć jeść mięsa w czwartek, które przygotowałeś w niedzielę, "podziel to tak, aby rzeczy pozostały świeże i zdrowe" - mówi Walsh. Wielu zwolenników ketogenów przygotowuje posiłki w niedzielę, a następnie ponownie w środę lub czwartek.

Wszystkie porady i sztuczki dietetyczne Keto, które ujawniła Jenna Jameson podczas swojej 85-cio funtowej podróży z utratą wagi. Przeczytaj artykuł

Jeśli chodzi o znalezienie opcji dla swoich ketogenicznych posiłków, nie szukaj dalej niż gwiazdy. "Świetnym przykładem ketogenicznego śniadania jest, niespodzianka, jajka!" zauważa Walsh. Bachelor's Bryan Abasolo, trener, który zdobył serce Rachel Lindsay, ma swój własny przepis na łatwy i pyszny keto-przyjemny posiłek w godzinach porannych. (Będziesz chciał go posłuchać, ponieważ zawiera on awokado i bekon).

Na lunch, weź podpowiedź od Alicii Vikander i zaopatrz się w awokado, aby pójść z sałatką z kurczaka. A ponieważ nie ma nic gorszego niż zgniłe lub twarde awokado, podcast zdradza tajemnicę, aby upewnić się, że awokado pozostanie dojrzałe i świeże.

Co to za śniadanie? Zdrowe gwiazdy mówią nam, co naprawdę jedzą każdego ranka. Przeczytaj artykuł

Zanim zaplanujesz kolację, posłuchaj, co Vanessa Hudgens lubi jeść. Jeśli uwielbiasz kurczaka z parmezanem lub pizzę, na pewno zwróci to Twoją uwagę. I jak w przypadku każdej diety, ważne jest, aby mieć urozmaicone jedzenie, aby nie znudzić się posiłkami i nie poślizgnąć się. "Jestem wielkim fanem zamiany", mówi Walsh. "Zachowaj świeżość."

Za więcej pomysłów na posiłki keto - w tym pyszny plan na zodle - słuchajcie!