Jenelle Evans Claps Back at Mom-Shamer Claiming She Isn't spend time home with her Kids.

Ustawianie rekordu prosto! Jenelle Evans odpowiedziała użytkownikowi Twittera, który oskarżył ją o to, że nie był z jej dziećmi w środę 1 stycznia.

Teen Mom 2 Tots: Moje, jak one wyrosły! Przeczytaj artykuł

Kiedy troll mediów społecznościowych napisał: "Idź do domu do swoich dzieci", 28-letnia nastoletnia mama odpowiedziała: "Cały dzień byłem w domu z moimi dziećmi".

Była gwiazda reality powitała w 2009 roku Jacego, 10 lat, Andrew Lewisa, 5 lat Kaisera, Nathana Griffitha i Ensleya, 2 lata Davida Easona. W październiku rozstała się z Easonem, 31 lat.

Jenelle Evans i David Eason's Summer With Kids After Regaining Custody. Przeczytaj artykuł

"Z czasem z dala od Nastoletniej Mamy, zaczęłam inaczej patrzeć na swoje życie i wiem, że muszę dokonać zmian. Zaczynam to teraz", napisał wtedy na Instagramie rodowity mieszkaniec Karoliny Północnej. "Dzieci i ja oddaliliśmy się od Davida. Nikt nie zakłada, że małżeństwo się skończy, ale wiem, że to jest najlepsze dla mnie i dla moich dzieci. Dzisiaj złożyłam papiery, aby rozpocząć ten proces. Doceniam wsparcie ze strony wszystkich, którzy pytali o to, jaka jestem. Ja i dzieci czujemy się świetnie. Potrzebujemy trochę czasu, żeby być razem, ale wkrótce znów się odezwiemy."

W listopadzie pojawiła się informacja, że Evans złożyła nakaz ochronny przeciwko swojemu wyobcowanemu mężowi, powołując się na 11 rzekomych zeznań o słownym i fizycznym znęcaniu się.

Rozstanie byłej pary było "dawno temu", źródło powiedziało nam wtedy wyłącznie w tygodniku. "David najlepiej zachowywał się w sądzie, gdy musiał udowodnić, że odzyskał opiekę nad dziećmi". Ale gdy to się skończyło, wrócił do swojego dawnego ja."

Po ich rozstaniu, Evans napisał na Twitterze, że była samotna. Szesnastolatka i ciążowy wychowanek napisali w zeszłym miesiącu: "Mam dość miliona ludzi, którzy pytają mnie, czy spotykam się z byłym albo z przyjaciółmi, z którymi się spotykam. Nikt nie musi się martwić o to, co robię, nawet jeśli chodzi o moje dzieci."

Dzieciaki na pierwszym miejscu! Celebs Who Crush Coparenting Przeczytaj artykuł

Eason, która ma też córkę o imieniu Maryssa z poprzedniego związku, tęskni za Ensleyem. "Tęsknię za moim dzieckiem bardziej niż ona kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić i wiem, że ona też za mną tęskni!" napisał spawacz rur na Instagramie w listopadzie. "Oddałbym wszystko, by znów zabrać ją na polowanie!"