Jennifer Aniston dzwoni w Nowy Rok z Jimmym Kimmelem, Jasonem Batemanem i innymi przyjaciółmi w Meksyku.

Zmoczenie słońca w 2020 roku! Jennifer Aniston zadzwoniła w nowym roku na tropikalną ucieczkę z przyjaciółmi, Us Weekly może ujawnić wyłącznie.

Jak Gwiazdy obchodziły Nowy Rok 2019 Przeczytaj artykuł

Według jednego ze źródeł, 50-letni wychowanek Friends wynajął na wakacje willę w pobliżu Tulum w Meksyku. Na wakacjach grupowych byli Jimmy Kimmel, żona Molly McNearney i ich dzieci, Jane, 5 lat, i Billy, 2. Jason Bateman, żona Amanda Anka i ich dzieci, Francesca, 13 lat, i Maple, 7 lat, również byli w podróży.

Aniston od lat świętuje święta z przyjaciółmi. W listopadzie zorganizowała Friendsgiving dla Kimmela, Batemana, Courteney Cox, Willa Arnetta, a nawet byłego męża Justina Theroux. Niedawno, 14 grudnia, w swoim Bel-Air w Kalifornii, w domu, zorganizowała doroczne przyjęcie dekoracji drzewek. Potwierdziliśmy, że pierwszy mąż gwiazdy Morning Show, Brad Pitt, był na basenie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston: The Way They Were Przeczytaj artykuł

"Brad i Jen mają wspaniałe połączenie," powiedział nam w zeszłym miesiącu pewien informator. "Kopią sobie nawzajem poczucie humoru i mają zaraźliwą energię, gdy są razem, ale upierają się, że wszystko jest czysto platoniczne i nic poza tym."

Aniston i Pitt, 56 lat, nazywają to rzuceniem w 2005 roku po pięciu latach małżeństwa. Wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu, gwiazda "Once Upon a Time in Hollywood" i Angelina Jolie ujawnili się z ich romansem. Dwójka rozstała się we wrześniu 2016 roku po dwóch latach małżeństwa i 12 latach razem.

Dawne małżeństwa Celebrity Crushing Coparenting Przeczytaj artykuł

"Powodem, dla którego Brad i Jen tak dobrze się teraz dogadują jest to, że zgodzili się pogrzebać przeszłość i nie analizować tego, co poszło nie tak", powiedział nam w grudniu drugie źródło. "Oboje patrzą w przyszłość, nie w przeszłość."

Aniston, ze swojej strony, wyszła za mąż za Theroux, 48 lat, w 2015 roku. Rozstali się w lutym 2018, po niecałych trzech latach małżeństwa.

Podczas gdy aktorka spędziła Sylwestra w Meksyku, Boże Narodzenie spędziła ze swoim ojcem, Johnem Anistonem.

"Boże Narodzenie z jednym z moich twórców. Wtedy i teraz #TBT Love you, papa ❤️," gwiazda Murder Mystery napisała obok zdjęcia rzuconego i aktualnego zdjęcia duetu ojciec-córka 26 grudnia przez Instagram.

Aniston ma wziąć udział w Złotych Globach 2020 w Los Angeles w niedzielę, 5 stycznia. Jest nominowana do roli w The Morning Show.