Jennifer Aniston pokazuje swoje $21 Million Bel Air Home: zobacz nowe zdjęcia jej masywnej szafy, niesamowite widoki i więcej

Czy ten nagradzany sezon pokazowy, czy też trwający odcinek 'MTV Cribs'? Zdjęcie po zdjęciu hojnej posiadłości Jennifer Aniston pojawiło się w styczniu 2020 roku, odkąd Jen zdecydowała się udokumentować swoje przygotowanie do Złotych Globów i SAG-ów!

Patrzyliśmy nie tylko na sukienki Jennifer Aniston, ponieważ jej zespół glamu poszedł do pracy dla Golden Globes i SAG Awards! Przed wyjazdem na oba styczniowe pokazy rozdania nagród, Jen przygotowała się w zaciszu swojej rezydencji w Bel Air za 21 milionów dolarów. Chociaż może to być standardowy protokół dla większości gwiazd, gwiazda The Morning Show w rzeczywistości ma teraz konto Instagram, w przeciwieństwie do poprzednich sezonów przyznawania nagród. Oznacza to, że kibice byli traktowani jak stały strumień zakulisowych zdjęć, które podwoiły się również jako wirtualne wycieczki do domu po imponującym domu Jen!

Kibicom ukazała się gigantyczna szafa Jen, która była wystarczająco jaskrawa, by pomieścić jej suknię Dior Haute Couture (rozmiar spódnicy mógł konkurować z suknią Kopciuszka), wiele ścian, które mieściły się na stojakach z ubraniami, a także kompletny zespół w dniu Złotych Globów (5 stycznia). Jen wyszła na swój balkon, by zrobić jeszcze więcej zdjęć swojej sukienki, co ujawniło jej rozległy widok na rytualną dzielnicę Los Angeles Bel Air.

Wycieczka domowa kontynuowana była w dniu rozdania nagród SAG (19 stycznia), kiedy Jen pozowała w swojej sukni Dior Springing/Summer 1999 w kobiecym pokoju wyposażonym w diamentowe dywany, kwiatowe zasłony i łabędziście różowe krzesła. Zdjęcie to zostało jednak faktycznie umieszczone na koncie Instagram dla stylistek Jen, sióstr Niny i Clare Hallworth. Podobnie, inna członkini zespołu glamu, wizażystka Angela Levin, sfilmowała wideo z uroczego przedniego pasażu Jen, gdy aktorka udała się do samochodu.

Jen kupiła swój dom Bel Air w 2011 roku krótko po tym, jak został on odnowiony przez architekta Fryderyka Fishera, zgodnie z profilem z 2018 roku na rezydencji dla Architectural Digest. Kiedyś dzieliła dom z byłym mężem Justinem Theroux, ale w lutym 2018 roku ogłosili jego podział.