Jennifer Lopez, 50 lat, Wygląda tak samo nieskazitelnie bez makijażu, jak się przygotowuje do Super Bowl.

Jennifer Lopez jest piękna bez twarzy! Piosenkarka ma mniej niż dwa tygodnie, zanim zadebiutuje z Shakirą na Super Bowl 2 lutego.

Jennifer Lopez, 50 lat, jest nieskazitelna. Wokalistka "Love Don't Cost A Thing" zabrała się do Instagram, by podzielić się jeszcze jednym wspaniałym zdjęciem, na którym pokazała siebie i swoją godną pozazdroszczenia cerę. J.Lo wyglądała na zrelaksowaną i odświeżoną w swoim przytulnym białym swetrze i nieporządnej bułeczce, up-do, ciesząc się wodą z mrugniętej butelki z wodą. Data na błyszczącej niebieskiej butelce brzmiała "02-02-2020", co właśnie stało się datą tegorocznego Super Bowl w Miami! Jennifer jest ustawiona na pokaz półgodzinny z kolumbijską piosenkarką Shakirą, a my nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co robią panie.

Rdzenny Bronx napisał na zdjęciu Insta: "Wszystkiego najlepszego w niedzielę! ✌?! Odliczanie tygodniowe do Super Bowl = czas na nowy bling cup?!!!! Jedź do mojego TikTok'a, żeby wziąć udział w #JLoSuperBowlChallenge." Podczas gdy wielu z jej przyjaciół i zwolenników opuściło serce lub płomienne emojis, inni nie mogli się powstrzymać od wyrażenia jak bardzo byli podekscytowani widząc Jennifer na scenie! Jeden z fanów nie mógł powstrzymać ich ekscytacji i powiedział: "Nie mogę się doczekać, by cię zobaczyć!", podczas gdy inny zwolennik powiedział dokładnie to, co wszyscy myśleliśmy: "Będzie to wspaniałe show?".

Posterunek przyszedł na kilka godzin przed tym, jak przeszła przez czerwony dywan w 2020 Screen Actors Guild Awards! Kołysała wspaniałą czarną suknią, którą zaprojektował Georges Hobeika i wyglądała tak gładko z zaczesanymi do tyłu włosami. Wokalistka glamu kapała diamentem z ponad 9 milionami dolarów klejnotów Harry'ego Winstona i wyglądała jak absolutna księżniczka. Jej przystojny narzeczony Alex Rodriguez, 44 lata, był tuż obok niej, a duet pozował do zdjęć razem na czerwonym dywanie.

J.Lo była nominowana do swojej pierwszej w historii nagrody SAG w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa za rolę Ramony w filmie Hustlers. Reagując na nominację w grudniu, Jennifer podniosła się, dziękując kolegom aktorom za rolę w filmie Instagram.

"Chyba nigdy wcześniej nie byłam nominowana do nagrody SAG", powiedziała w klipie, podczas gdy pojawiła się na elipsy. "Jestem tak podekscytowana i pokorna, że jestem rozpoznawana przez innych aktorów. Aktorstwo było moją pierwszą miłością wraz z tańcem i po prostu nie mogę uwierzyć, że to wszystko się dzieje." Kontynuowała, dając fanom nadzieję, gdy chodzi o ich własną karierę, mówiąc: "To może się zdarzyć. To się dzieje. Dziękuję bardzo. Czuję się jakbym już wygrał. Dziękuję do SAG Awards. Do zobaczenia, chłopaki!"