Jerry O'Connell mówi, że gra rolę "Juicy Joe" RHONJ'a w sypialni z Rebeką Romijn.

Jerry O'Connell wcielił się w postać Joe Giudice po tym, jak jeden z rozmówców 'WWHL' zapytał: 'Czy kiedykolwiek grałeś rolę z Rebeką [Romijn] w sypialni, jak każda para Bravo, a jeśli tak, to kto to był?

AKTUALIZACJA (1/21/2020, 17:24 ET): Po tym, jak Jerry O'Connell ujawnił, że gra rolę Joe Giudice'a w sypialni w odcinku "Watch What Happens Live with Andy Cohen" z 20 stycznia! - i nawet przystąpił do wcielania się w jego postać - Teresa Giudice nie mogła się powstrzymać od śmiechu. "I am dying lol ????", Teresa skomentowała pod klipem monologu Jerry'ego, który opublikował Instagram WWHL.

ORYGINAŁ: Jerry O'Connell, 45 lat, traktuje "Juicy" w "Juicy Joe" bardzo poważnie. Gwiazda Carter najwyraźniej wciela się w rolę męża Teresy Giudice, Joe Giudice! Cóż, było to w dużej mierze zasugerowane po tym, jak odpowiedział na wezwanie w 20. odcinku "Watch What Happens Live with Andy Cohen"! Przyznanie się do winy miało miejsce po tym, jak jeden z fanów zadzwonił, by śmiało zapytać: "Świat, jak również Chrissy Teigen i John Legend wszyscy chcą wiedzieć, czy kiedykolwiek grałeś z Rebeką w sypialni, jak każda para Bravo, a jeśli tak, to kto to był?"

Jerry odmówił imienia i nazwiska, ale włoski akcent był niepodważalny. "Nie chcę wymieniać żadnych nazwisk, nie chcę nikogo podsycać, ale powiedzmy, że lubię grać męża, który być może został deportowany", odpowiedział Jerry, nie mówiąc już jak Jerry. Utraciwszy swoją rolę, Jerry podniósł głos i prawie krzyknął: "I chce tylko szybkiej wizyty, wiesz o czym mówię, J?". Mam kilka minut, zanim ICE tu będzie, zróbmy to!"

Tłum oszalał. Oczywiście, Jerry nie odnosił się tak subtelnie do dramatu prawnego Joego, który trwa od czasu, gdy sędzia nakazał deportację go do Włoch, gdzie się urodził, w październiku 2018 roku. Prawdziwe gospodynie domowe gwiazdy z New Jersey nadal odsiadywały karę więzienia za oszustwo, więc kiedy został zwolniony w marcu 2019 roku, został natychmiast przeniesiony do amerykańskiego Urzędu Imigracyjnego i Celnego. Zmęczony siedzeniem w ośrodku, zdecydował się na przeprowadzenie sprawy deportacyjnej we Włoszech w październiku 2019 r. i w końcu udało mu się połączyć z Teresą i ich czterema córkami Gia, 19 lat, Gabrielą, 15 lat, Mediolanem, 13 lat i Audrianą, 10 lat, w następnym miesiącu.

Bravoholic @MrJerryOC trzyma rzeczy JUICY w sypialni... ??????? #RHONJ #WHL pic.twitter.com/zqC2YMQgPp - WWHL (@BravoWWHL) 21 stycznia 2020 r.

Podczas gdy wyznanie w sypialni Joe'go powinno być brane z ziarnem soli, on naprawdę jest gorliwym fanem Bravo - tak bardzo, został nominowany do Największej Bravoholickiej nagrody obok Chrissy, Michaela Rapaporta i Wendi McLendon-Covey w 2016! Był nawet gospodarzem krótkotrwałego talk show dla Bravo, Play by Play, w 2018 roku.