Jessica Biel uśmiecha się z synem Silasem, 4, w Nowym Jorku 2 miesiące po skandalu z trzymaniem rąk Justina przez męża

Jessica Biel wyglądała na zdenerwowaną z synem Silasem w Nowym Jorku miesiące po tym, jak mąż Justin Timberlake złamał rękę trzymającą skandal.

Brr... jest zimno na dworze! Jessica Biel, 37 lat, połączyła się ze swoim uroczym synem Silasem, 4 lata, kiedy to 17 stycznia została zauważona na ulicach Nowego Jorku. Była 7. gwiazda nieba trzymała się za rękę z maleńkim, a jednocześnie była ubrana w czarny, obrzmiały płaszcz na przytulnym białym kapturze, czarne spodnie, wielobarwne trampki i czapkę. Silas, z drugiej strony, okazało się, że nie ma opieki na świecie, jak zrobił swoją drogę przez Wielkie Jabłko w bluzie Nike, niebiesko-białe poty i buty. Jessica trzymał również termos, który był więcej niż prawdopodobne wypełnione czymś super gorąco biorąc pod uwagę, jak zimno temperatury były w Nowym Jorku ostatnio!

Silas rzadko widywany jest ze swoimi 38-letnimi super-gwiazdkowymi rodzicami, Jessicą i Justinem Timberlake'em. Małżeństwo miało zabawną rodzinną wycieczkę 29 października, kiedy pojechali do parku w Los Angeles, aby zobaczyć jak ich mały gra w baseball z grupą jego przyjaciół. Sprawy zmieniły się dramatycznie dla aktorki i ikony popu kilka dni później, gdy został zauważony trzymając się za ręce z Palmer costar Alisha Wainwright, 30, w Nowym Orleanie w dniu 21 listopada.

Justin wydał publiczne przeprosiny na jego Instagram 4 grudnia po spekulacjach nadal rośnie o statusie jego związek z Jessica z powodu jego trzymania za rękę incydent. "Trzymam się z dala od plotek, jak tylko mogę, ale dla mojej rodziny czuję, że ważne jest, aby zająć się ostatnimi plotkami, które są rani ludzi, których kocham", jego wiadomość zaczęła. "Kilka tygodni temu wykazałem się silną utratą rozsądku - ale pozwól mi wyrazić się jasno - nic nie stało się między mną a moim kostiumem. Tej nocy wypiłam za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi."

Justin i Jessica mogą mieć łatane rzeczy w górę prawie dwa miesiące po skandalu złamał. Zostali zauważeni na kameralnej kolacji 8 stycznia w Los Angeles, która podobno trwała 3 godziny.