Jessica Simpson przyznaje, że ona i Nick Lachey "Nawet nie rozmawiali ze sobą" przed rozwodem.

Jessica Simpson wyjaśniła szczegóły swojego związku z byłym mężem Nickiem Lachey, gdzie ujawniła, że "nawet nie rozmawiali", zanim się rozwiedli.

Porozmawiajmy o szczerości. Jessica Simpson, 38 lat, otwiera dużo o swoim życiu osobistym w swoim nowym pamiętniku Open Book, który ma się ukazać 4 lutego. Jednym z aspektów, o którym szczegółowo mówiła, jest wzrost i upadek jej małżeństwa z Nickiem Lachey, 46, który był jednym z najbardziej mówi się o związkach na początku do połowy 2000 dzięki ich MTV rzeczywistości serii Newlyweds: Nick i Jessica. "W 1998 roku, kiedy miałam 18 lat, poznałam Nicka Lachey'a z grupy 98 Degrees na imprezie w Hollywood", napisała matka trójki. "Cześć, jestem Nick," powiedział. Witajcie, moje życie. Myślałem." To wstępne spotkanie doprowadziło ich do ślubu cztery lata później. "Nick kochał fakt, że byłem tak silny w swojej wierze i że miałem to szeroko otwarte, niewinne podejście do życia. Kiedy zaproponował w 2002 roku, powiedziałam "tak".

"Ale nasze obawy o naszą karierę po prostu zdawały się wzajemnie się żywić", kontynuowała. "Byliśmy razem prawie siedem lat, kiedy powiedziałam Nickowi: "Myślę, że chcę rozwodu. Później usłyszałam, że powiedział prasie, że jest ślepy. Nie wiem jak. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawialiśmy. Może po prostu był zszokowany, że stanęłam w obronie własnej. Nie sądzę, że kiedykolwiek myślał, że zrobię ten skok." Była para ogłosiła rozstanie w listopadzie 2005, zanim 30 czerwca 2006 oficjalnie sfinalizowano ich rozwód. Powiedziała, że ich małżeństwo było jej "największym finansowym błędem" w wywiadzie w 2015 roku, ponieważ podobno musiała zapłacić Nickowi 12 milionów dolarów za ich rozwód, ponieważ nie podpisała pre-numowy przed ślubem.

Zarówno Jessica, jak i Nick znaleźli miłość, która utknęła w tym czasie. Wyszła za mąż za gracza NFL, Erica Johnsona, 40 lat, w 2014 roku, gdzie dwoje ma trójkę dzieci ze sobą. Gospodarz Drop The Mic jest również rodzicem trójki dzieci o osobowości telewizyjnej Vanessy Minnillo, 39 lat, która początkowo wystąpiła w swoim teledysku "What's Left Of Me" po rozstaniu z Jessicą.

Inne tematy, o których Jessica mówiła w Otwartej Księdze, to jej przejmująca walka z uzależnieniem po tym, jak doświadczyła seksualnego wykorzystywania. LUDZIE uzyskali z niej ekskluzywne fragmenty, w których wspominała uzależnienie od alkoholu i narkotyków oraz przyznała, że została ostrzeżona, że może umrzeć. "Zabijałam się piciem i tabletkami", pisze w książce.