Jillian Michaels wraca do "A-hole" Andy Cohen, Głosy Rozczarowanie w Al Roker nad dietą Keto Uwagi

Nie bierzemy żadnych jeńców. Jillian Michaels odpowiedziała Andy'emu Cohenowi i Al Rokerowi po tym, jak ją trzasnęli za potępienie diety keto.

"Co jest tak rozczarowujące, że od lat robię Today show. Od lat robię segmenty z tym facetem," 44-letni wychowanek Biggest Loser powiedział o 64-letnim Rokerze w Us Weekly's s sneak sneak peek from the Wednesday, January 23, episode of theSkimm's "Skimm'd From the Couch" podcast. "Zawsze witano mnie z "Kiddo", prawda? A ten wielki uścisk i "Jak tam rodzina?" i zawsze myślałem, że jesteśmy kumplami."

Celebrity Feuds: Największy w historii! Przeczytaj artykuł

Michaels wyjaśnił, że jej zadaniem jest "badanie diet", dlatego zdecydowała się wypowiedzieć przeciwko diecie wysokotłuszczowej, wysokobiałkowej, niskokalorycznej keto i jak może ona pozbawić ludzi niezbędnych składników odżywczych.

"Nie jestem tylko trenerem fitness", zauważyła. "Mam trzy certyfikaty. Zajmuję się kształceniem ustawicznym. Jestem certyfikowanym dietetykiem. ... I nie wymyślam tych badań."

Diety, które pomogły gwiazdom zrzucić duże kilogramy Przeczytaj artykuł

Autorka 6 Keys była o wiele bardziej dosadna, jeśli chodzi o jej reakcję na Cohen'a, 50-latka, z którym w ostatnich latach kilkakrotnie wymieniała się obelgami.

"Andy Cohen, to znaczy, po prostu nie jest miłym facetem. I mówię to od wielu lat.", powiedziała na podcast. "Miałam z nim naprawdę gówniane przeżycie w jego show. ...ciągle szuka sposobu, żeby się na mnie odegrać. ... On nie robi keto. On nie wierzy w keto. On jest tylko dziurą."

Stars Who Swear by the Keto Diet Przeczytaj artykuł

Michaels wskazał również, że Cohen wcześniej nazwany Savannah Guthrie "głupi" za próbę diety keto. "A potem [on] odwrócił się i nazwał mnie 'jack hole' za... mówienie, 'Don't do the keto diet,'" dodała. "Naprawdę, masz faceta, który po prostu lubi atakować kobiety."

Godziny po tym, jak osobisty trener powiedział w wywiadzie dla kobiet 9 stycznia, że uważa, iż dieta keto jest "złym planem z miliona powodów", gospodarz Bravo przekonywał na Watch What Happens Live With Andy Cohen, że "wiele osób uważa, że Jillians Michaels to zły pomysł". Następnego dnia, Roker tweetował, że Michaels "promował na kamerze zastraszanie, deprywacja, manipulacja i więcej ... w imię utraty wagi" podczas jej czasu na The Biggest Loser.