Joe Giudice odsłania swoje motto na 2020 r. Po rozdzieleniu z Teresą, uwolnieniu z więzienia: "Don't regreret anything

Dawaj to! Prawdziwe gospodynie domowe gwiazdy New Jersey Joe Giudice wyznaczyły sobie cele na 2020 rok i wszystko zaczyna się od jego nowego życiowego motta.

Teresa i Joe Giudice's Wzloty i upadki na przestrzeni lat Przeczytaj artykuł

"Moje nowe 'juicyjoemotto' [jest] 'Nie żałuj niczego'," Giudice, 47, dzielone przez Instagram we wtorek, 31 grudnia.

Druga część jego nowego motta dekady brzmi: "Myśl dwa razy, pytaj, pochłaniaj, bądź gąbką i bądź pokorny i cierpliwy dla mojego nowego otoczenia!".

Ojciec czwórki dzieci podzielił się również filmem wideo z minionego odcinka RHONJ'a, który we wtorek wpadł na matę w swoim domu.

Obejrzyj ten post na Instagram Wkraczam w Nowy Rok!! Tak, to ja! Uchwała noworoczna to coś, co poszło w jedno ucho i w drugie! Cóż, nie dzisiaj siedziałem z sobą w Rzymie i zastanawiałem się nad tym, jak wskakuję do 2020 roku, mój nowy "soczysty Joemotto" "nie żałuj niczego, pomyśl dwa razy, zapytaj, wchłonie bądź gąbką, i bądź pokorny i cierpliwy dla mojego nowego otoczenia!" "AaaaaawwYeah!" Posterunek udostępniony przez Joe Giudice (@joe.giudice) 31 grudnia 2019 o 3:48 rano PST.

"Rolling into New Years!" podpisał klip. "Yep, to ja! Postanowienie noworoczne to coś, co poszło w jedno ucho, a w drugie! Nie dziś siedziałem z sobą w Rzymie i zastanawiałem się, jak wskoczyć do 2020 roku."

Gwiazda rzeczywistości, którą Us Weekly potwierdził wcześniej w tym miesiącu, oderwała się od swojej dwudziestoletniej żony, Teresy Giudice, czuje się nostalgicznie wśród świątecznej wizyty czterech córek pary, zastanawiając się nad swoją przeszłością w Stanach Zjednoczonych i sugerując, że nie ma natychmiastowych planów powrotu do Stanów po tym jak sędzia orzekł w październiku 2018, że powinien zostać deportowany po odbyciu ponad trzyletniego wyroku więzienia.

Klątwa TV Reality: Wszystkie 36 par "prawdziwych gospodyń domowych", które zgłosiły się do rozwodu po pojawieniu się w telewizji Przeczytaj artykuł

"Zawsze będę uwielbiał wspomnienia, które zrobiłem w Ameryce i to, jak dobrze się bawiliśmy jako rodzina! Zawsze będę kochał moją rodzinę i troszczył się o nich, nawet jeśli ich [sic] nie ma z powodu wyborów, więc dziś wieczorem dzielę się z wami wszystkimi!" - napisał na zdjęciu rzucającym się w oczy, w niedzielę 29 grudnia, zdjęcie komunii swojej córki Milanii. "Mieliśmy wspaniałe chwile w Ameryce jako rodzina, którą zawsze będę pielęgnował na zawsze!"

Następnego dnia, były właściciel firmy budowlanej podzielił się swoimi córkami - Gia, 18 lat, Gabriella, 15 lat, Milania, 13 lat i Audriana, 10 lat - i patrzył w przyszłość. "W 2020 roku być może będę musiał nauczyć się powściągliwości w używaniu miski, podgrzewaniu ciepłej wody lub braku amerykańskich udogodnień, ale mogę się do tego przyzwyczaić, bo znów zobaczę te twarze!" - napisał w poniedziałek, 30 grudnia, na poczcie Instagram. "Do następnego razu!"

Joe mieszka w swoim ojczystym kraju we Włoszech od października po uzyskaniu pozwolenia na opuszczenie aresztu imigracyjnego i celnego w oczekiwaniu na decyzję w sprawie jego deportacji.

Był przetrzymywany przez ICE od marca po odbyciu 41-miesięcznego wyroku za oszustwo.

Celebryci z 2019 r. Przeczytaj artykuł

17 grudnia potwierdziliśmy, że Teresa, 47 lat, i Joe się rozeszli.

W tym czasie jedno ze źródeł powiedziało nam, że para "nie ma jeszcze planów rozwodu". Teresa i Joe rozmawiali o swojej przyszłości, kiedy ona i dziewczyny były we Włoszech [w listopadzie] i zdecydowali, że najlepiej będzie dla nich rozstać się. Żadna z nich nie chciała być w długotrwałym związku. Joe spotykał się we Włoszech, Teresa jest teraz zajęta opieką nad ich dziewczynami. Nie mają żadnej złej woli wobec siebie i nadal będą opiekować się swoimi dziećmi."