Jon Peters: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o nowym mężu Pameli Anderson.

Niespodzianka! Ponad 30 lat po tym jak Pamela Anderson i Jon Peters spotkali się w Playboy Mansion, para wzięła ślub w tajnej ceremonii w Malibu. Oto, co musisz wiedzieć o nowym piastunie Pam.

Dobrze, dobrze! Hollywoodzki potentat filmowy, Jon Peters, 74 lata, zawiązał węzeł z ikoną Playboya, Pamelą Anderson, 52 lata, podczas tajnej ceremonii 20 stycznia. Zaślubiny zaznaczyły pełnokrągły moment dla pary, która po raz pierwszy umawiała się ponad trzy dekady temu. Mówi się, że para połączyła się ponownie pod koniec 2019 roku, ale utrzymywała swój związek w tajemnicy przez miesiące. Mówiąc o Baywatch bombshell, Jon powiedział THR, "Wszędzie są piękne dziewczyny. Mógłbym wybrać, ale przez 35 lat chciałem tylko Pamelę." Dodał, "Ona sprawia, że jestem dziki - w dobry sposób."

Choć niewiele wiadomo o ściśle tajnym weselu, w którym uczestniczyły zarówno dzieci Jona, jak i Pameli. Caleigh i Skye Peters, uczestniczyli z matką Christiną Forsyth-Peters, drugą żoną Jona. Jego córka Kendyl Peters, z jego czwartego małżeństwa, uczestniczyła również wraz z synami Pameli, Brandonem i Dylanem Lee z jej małżeństwa z muzykiem Tommy'm Lee. Chcesz wiedzieć więcej? Oto pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym beau Pameli.

1. Jon po raz pierwszy zaproponował Pameli prawie 30 lat temu. Wkrótce po spotkaniu w połowie lat 80-tych, Jon zadał pytanie, ale Anderson odmówił mu, powołując się na różnicę wieku. Jon pamięta, że powiedział jej: "Za 30 lat nasza różnica wieku nie będzie tak duża."

2. Małżeństwo Jona z Pamelą wyznacza jego piąty zwrot przy ołtarzu. Zarówno Jon jak i Pamela świętowali swoje piąte wesele, kiedy zawiązali węzeł podczas ceremonii 20 stycznia. Jon rozwiódł się z pierwszą żoną Henriettą Zampitellą w 1966 roku i miał jednego syna z drugą żoną, nominowaną do Oscara aktorką Lesley Ann Warren, zanim ich małżeństwo zakończyło się w 1977 roku. Miał dwie córki, Caleigh i Skye, z trzecią żoną, Christiną Forsyth-Peters, w małżeństwie, które trwało sześć lat przed jego czwartym odejściem przy ołtarzu w 2001 roku, kiedy poślubił Mindy Peters. Miał jedną córkę z Mindy, o imieniu Kendyl.

3. Zanim stał się hollywoodzkim ciężkim hitterem, Jon pracował jako fryzjer na Rodeo Drive. Jego ojciec był kucharzem, który był właścicielem hollywoodzkiej knajpy, aż do jego przedwczesnej śmierci, kiedy Jon miał 10 lat. Jego matka była właścicielką znanego salonu na Rodeo Drive, więc dołączył do rodzinnego biznesu. To właśnie tutaj Jon nawiązał swoje pierwsze kontakty z przemysłem filmowym, ostatecznie projektując perukę, którą Barbra Streisand nosiła w 1974 roku w filmie For Pete's Sake.

4. Przez 12 lat miał paskudny romans z Barbarą Streisand. Po spotkaniu na planie "For Pete's Sake", para ta rozpoczęła namiętny romans, który trwał ponad dekadę. Jon wyprodukował studyjną płytę Streisand Butterfly, a w 1976 roku zyskał uznanie jako producent remake'u A Star Is Born. Chociaż ich związek się zakończył, a Jon miał dwie córki z trzecią żoną Christine Forsyth-Peters, wkrótce potem nazwał Barbarę matką chrzestną swoich dwóch dziewczyn.

5. Jon zaczął produkować jedne z największych hitów w branży. Ostatnio wyprodukował prowadzony przez Lady Gagę remake "A Star Is Born", jednak w latach 80-tych i 90-tych odniósł szereg sukcesów z takimi klasykami jak "Flashdance", "The Witches of Eastwick", "Batman and Batman Returns". W 2006 roku wyprodukował także film Superman Returns, a w 2013 roku zrealizował film Zack Snyder - Man of Steel, choć podobno na planie filmowym zakazał mu tego producent Christopher Nolan.