Josephine Skriver: 5 Rzeczy, które warto wiedzieć o roku 2020 'Sports Illustrated' Problem z kostiumem pływackim dla początkujących

A najnowszym debiutantem w stroju pływackim "Sports Illustrated" jest... Josephine Skriver! Mag ogłosiła, że modelka została wybrana na ich cześć w 2020 roku, a ona nie mogła być szczęśliwsza. Dowiedz się więcej o Josephine zanim odbierzesz kopię!

Przygotujcie się na wielkość, gdy weźmiecie w tym roku wydanie "Sportowych Ilustrowanych Strójów Pływackich 2020". Legendarny magazyn nazwał modelkę Victoria's Secret, Josephine Skriver, 26 lat, jedną z ich debiutantek na 2020 rok, wraz z modelkami Loreną Duran, Marquitą Pring, Brooks Nader, Kim Reikenberg i Hyunjoo Hwang. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, jak wspaniała jest Józefina i jej koledzy debiutanci. Zanim zobaczymy łaskę Józefiny na stronach wydania kostiumów kąpielowych SI, oto co jeszcze powinieneś wiedzieć o duńskiej urodzie. Ona jest czymś więcej niż Wiktoria's Secret Angel!

1. W lutym 2011 roku zadebiutowała na New York Fashion Week. Miała zaledwie 17 lat! Duńska modelka chodziła dla takich projektantów jak Rag & Bone i Calvin Klein w czasie NYFW, później spacerowała po Mediolanie i paryskich tygodniach mody dla Chanel, Dolce & Gabbana i Balenciaga. Od czasu swojego debiutu Josephine brała udział w wielu kampaniach dla domów mody klasy high-end. Armani, Balmain, Gucci, Max Mara, MAC Cosmetics, Yves Saint Laurent, Michael Kors i Tom Ford przedstawili ją w reklamach. Dodatkowo, jest ona wzorowana na magazynie Vogue i jego różnych międzynarodowych wydawnictwach, jak również na W Magazine, Marie Claire, Allure, Elle i innych publikacjach.

2. Została Aniołem Sekretnej Wiktorii w 2016 roku. Josephine rozpoczęła modelowanie dla marki bielizny w 2013 roku, a w 2016 roku została promowana do jednego z ich Aniołów. Od 2013 do 2018 roku uczestniczyła w jednym z ich pokazów mody. We wrześniu 2019 roku powiedziała Haute Living: "Victoria's Secret umieściła moje imię na mapie, nie tylko w branży mody, ale także na świecie. To było bardzo skromne i niesamowite, aby zobaczyć bazę fanów, że jest wniesiona do mnie i jestem wdzięczny za każdego z nich. Na świecie jest tak wiele wspaniałych i potężnych kobiet i fakt, że wybrały mnie, rozsadza mi umysł i nadal nie mogę w to uwierzyć.

"Zawsze obiecywałam sobie, że jeśli kiedykolwiek stanę się częścią czegoś tak wielkiego, że wykorzystam to na dobre i bardzo ciężko pracowałam, aby dotrzymać tej obietnicy wobec siebie. Chcę tylko zainspirować młodą kobietę i wszystkie dziewczyny, które myślą, że te marzenia są nieosiągalne. Jestem dowodem, że jeśli ciężko pracujesz, możesz osiągnąć swoje cele."

3. Po raz pierwszy zwrócono się do niej o modelowanie, gdy jako nastolatka odwiedzała Nowy Jork. Spotkanie modelki urodzonej w Kopenhadze z harcerką wzbudziło jej zainteresowanie, a Josephine rozpoczęła karierę modelki w Danii, zanim weszła na rynek międzynarodowy.

4. Jest zapaloną działaczką LGBTQ+. Josephine, wychowana przez lesbijską matkę i gejowskiego ojca, jest oddaną zwolenniczką globalnych praw LGBTQ+. Jest zaangażowana w takie inicjatywy jak Stonewall Initiative, Family Equality Council i COLAGE. Josephine była prelegentem podczas imprezy Stonewall 50, w 2019 roku, obok takich osobistości jak Lady Gaga i Alicia Keys.

5. Jest zaręczona z piosenkarką Alexandrem DeLeonem z Bohnes i The Cab. Josephine i Alexander, 30 lat, z którymi spotyka się od 2013 roku, zaręczyli się podczas rejsu po Norwegii i Finlandii w listopadzie 2018 roku. Zgłosiła się do Instagramu i napisała: "I SAID HELL-FREAKIN'-YES!!!!". Alex popped pytanie, podczas gdy oni czekali, aby zobaczyć Northern Lights jak pili kakao na zamarzniętym jeziorze. "Nigdy w życiu nie byłam bardziej pewna niczego", napisała Josephine.

"Jesteś moją największą przygodą. Moja bajka się spełnia. Moja bratnia dusza. Moja najlepsza przyjaciółka. Miłość mojego życia. Więc oczywiście, że to było 1millionxYES!!!! Czasami w życiu spotkasz tę jedną osobę, która sprawia, że wszystko ma sens. Osobę, która popycha cię do bycia jeszcze większą wersją siebie. Osobę, która sprawia, że nie tylko o tym marzysz... ale i wierzysz w to!"