Julianne Hough, Brooks Laich Celebrują zaangażowanie: Cute Photo

#Repost @brookslaich z @repostapp. ??? Dziękuję wszystkim wam wspaniałym ludziom, którzy uczynili wczorajszą noc bardzo szczególnym wspomnieniem dla @juleshough i mnie! Wszyscy jesteście trochę na południe od rozsądku i kochamy was za to! Zdjęcie zamieszczone przez Julianne Hough (@juleshough) 5 września 2015 roku o 19:30 PDT

Julianne Hough i Brooks Laich's zaręczyny nadal dają nam #relationshipgoals. Profesjonalista hokejowy, 32 lata, i sędzia Dancing With the Stars, 27 lat, świętowali swój przełomowy moment z przyjaciółmi i rodziną w sobotę, 5 września.

Zdjęcia: Zaangażowanie gwiazd Przeczytaj artykuł

"Dziękuję wam wszystkim wspaniałym ludziom, którzy uczynili wczorajszą noc bardzo szczególnym wspomnieniem dla @juleshough i dla mnie! Wszyscy jesteście trochę na południe od zdrowego rozsądku i kochamy was za to!" sportowiec napisał kolaż czarno-białych zdjęć z fety w niedzielę na Instagram. Na jednym zdjęciu gracz Washington Capitals całuje radośnie wyglądającego Hough'a w policzek, podczas gdy ona błyska swoim ogromnym, sześciokaratowym pierścieniem zaprojektowanym przez Lorraine Schwartz. Julianne Hough i jej narzeczony, gracz NHL Brooks Laich przyjeżdżają na przyjęcie koktajlowe Akademii Telewizyjnej 30 sierpnia. Amanda Edwards/WireImage

Zdjęcia: Julianne Hough w stylu czerwonego dywanu Przeczytaj artykuł

"To było magiczne i słodkie", Hough podzielił się propozycją Laicha na swojej stronie w zeszłym miesiącu. "Byliśmy w domu, romantyczni i zrelaksowani, co jest idealnie bardzo "nas". Staliśmy na pokładzie, oglądaliśmy zachód słońca nad jeziorem i słuchaliśmy naszych ulubionych piosenek. Nawet przez sekundę nie spodziewałam się, że ta piękna, spokojna scena stanie się jednym z najbardziej znaczących momentów w naszym życiu", ujawniła, dodając, że była "tak zaskoczona, kiedy Brooks padł na jedno kolano", że "całkowicie zemdlała".

Aktorka Safe Haven, która wcześniej przez trzy lata spotykała się z Ryanem Seacrestem, dodała, że wiedziała, że Laich, którego poznała w 2013 roku, był "tym jedynym" od momentu, kiedy go poznała.

Zdjęcia: Pierścienie zaręczynowe gwiazd Przeczytaj artykuł

"Bycie zaangażowanym naprawdę czuje się inaczej", dodał Hough w swoim wpisie na blogu. "Jest w nas poczucie siły, uczucie bycia dalej ugruntowanym, ale przede wszystkim, to po prostu sprawia, że jestem naprawdę zawrotny!"