Julianne Hough, Brooks Laich Hit First Red Carpet od czasu zaangażowania: Zdjęcia

Hough jest zawsze szczęśliwy! Julianne Hough jest w chmurze dziewiątej po zaręczynach z Brooks Laich. Sędzia Dancing With the Stars pokazał jej nowy pierścień Lorraine Schwartz - i jej narzeczonego(!) - w niedzielę, 30 sierpnia, na ceremonii rozdania nagród Emmy Academy's Television Awards Choreographer Nominee Reception w Montage Beverly Hills.

Zdjęcia: Śluby w 2015 roku Przeczytaj artykuł

Ta noc była pierwszym czerwonym dywanem pary od czasu ich zaręczynowych wieści. Jak już wcześniej informowaliśmy, gracz NHL odpowiedział na to pytanie na początku tego miesiąca, po prawie dwóch latach randek.

"Julianne trzymała swojego faceta za rękę, śmiała się i uśmiechała jak szalona", opowiada nam jeden z widzów. "[Ona] przedstawiła go wszystkim."

Zdjęcia: Najlepsze zaręczynowe pierścionki gwiazdy Przeczytaj artykuł

Hough, lat 27, i jej przyszły mąż, lat 32, dołączył do niej starszy brat, Derek Hough, DWTS pro Witney Carson, i tancerki Tessandra Chavez i Travis Wall. Zespół wzniósł toast za nominację do nagrody Emmy za Wybitną Choreografię za "Elastyczne Serce" w programie DWTS. Wyszli również na temat zbliżających się zaślubin Julianne.

"To wspaniały facet. Jest niesamowitym człowiekiem." Derek, 30 lat, powiedział nam w niedzielę wieczorem. "To dobrze, że wszyscy mamy kogoś takiego w swoim życiu. Więc to jest wspaniałe."

Zdjęcia: Sławne druhny Przeczytaj artykuł

W międzyczasie Carson został zaskoczony przez nowy, 6-karatowy, owalny pierścień diamentowy Julianne. "To jest szalone! Prawie mnie oślepiło, gdy go zobaczyłem. Jest taki duży. Uwielbiam go", wykrzyknęła 21-latka. Dodała: "To tylko najładniejsza para. Są razem idealni."

To będzie pierwsze małżeństwo dla Julianne, która umawiała się z Ryanem Seacrestem od 2011 do 2013. Ale przed planowaniem ślubu, nowo zaręczona para w przyszłym miesiącu popija szampana z bliskimi. "Idę na ich przyjęcie zaręczynowe..." Wall, 27 lat, powiedział nam. "To powinno być zabawne."