Julianne Hough, Brooks Laich zaangażowany: A Timeline of Their Whirlwind Romance

Sezon hokejowy może się skończyć, ale jest jeszcze trochę czasu w szczytowym sezonie weselnym! Julianne Hough i Brooks Laich ogłosili swoje zaręczyny we wtorek, 18 sierpnia, nieco ponad półtora roku po tym jak zaczęli się umawiać. Na cześć ich szczęśliwych wieści, Us Weekly spogląda wstecz na ich romans wiatr, począwszy od ich pierwszego spotkania w 2013 roku. Spójrz poniżej!

Zdjęcia: Celebracja historii miłosnych Przeczytaj artykuł

Grudzień 2013: Hough i Laich zostają przedstawieni przez wspólnego kumpla, Teddy'ego Searsa, który współpracował z absolwentem Tańca z Gwiazdami na planie filmowym Curve.

15 lutego 2014: Aktorka The Rock of Ages i gracz Washington Capitals nieoficjalnie debiutują w Happiest Place on Earth, aka Disneyland, gdzie dostrzeżono ich całowanie się i trzymanie za ręce.

Sharpshooter Images/Splash News

"Bawią się dobrze", źródło mówi nam co tydzień dwa dni później. Dodaje kolejny wątek, "Jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek."

Bauer-Griffin/GC Images

18 lutego 2014 roku: Po kilku błogich dniach spędzonych razem w L.A., Laich wyjeżdża, by dołączyć do swoich kolegów z drużyny. Niezrażeni obecnością fotografów na lotnisku, przed pożegnaniem dzielą się romantycznym pocałunkiem.

19 lutego 2014: Laich potwierdza ich relacje w wywiadzie z Waszyngtonem, D.C., stacja radiowa 106.7 The Fan.

Zdjęcia: Gwiazda, która umawia się ze sportowcami Przeczytaj artykuł

"Nie chcę się w to mieszać. Jestem trochę nieśmiały w moim życiu osobistym. Ale ona jest fajną, fajną dziewczyną". "Jest tylko kochanką, bardzo kochającą, bardzo oddaną. Tak wiele wnosi do świata. Jestem całkiem szczęściarzem."

3 maja 2014: Zakochane gołąbki spotykają się dwukrotnie z bratem Hough'a, Derekiem, i jego ówczesną Nikki Reed (która od tego czasu wyszła za mąż za Iana Somerhaldera). Po pobiciu płyty O.A.R. w Troubadour w L.A., udają się do Sayers Club, aby uczcić 30. urodziny Cheryl Burke, absolwentki DWTS.

Zdjęcia: Najlepsze zaręczyny celebrytów w historii Przeczytaj artykuł

"[Laich] był życiem imprezy," mówi nam widz, zauważając, że sportowiec "ciągle tańczył i żartował".

10 maja 2014: Hough i jej Beau założyli najlepszego projektanta i udali się na Galę Fundacji Otwartych Serc w Malibu, w Kalifornii. Laich przycina sylwetkę w ostrym niebieskim garniturze, podczas gdy aktorka Safe Haven kołysze się asymetryczną, dopasowaną do formy białą sukienką.

Julianne Hough i Brooks Laich uczestniczą w Open Hearts Foundation Gala Angela Weiss/Getty ImagesJuly 2014: Hough po raz pierwszy opowiada o swoim romansie w wywiadzie na okładkę do sierpniowego wydania Redbook'a. "Każdy związek, nie było nic złego ani złego, ale nie było nic dobrego", opowiada magia swoich dawnych chłopaków. (Przez trzy lata, od 2010 do 2013 roku, spotykała się z Ryanem Seacrestem).

ZDJĘCIA: Najszybsze zaręczyny celebrytów Przeczytaj artykuł

"Miałem jedną stopę, bo nie chciałem się zranić. I nie powiedziałam, co mi chodzi po głowie, bo nie chciałam zniszczyć żadnych piór... Teraz nic nie powstrzymuję, bo wolałabym raczej złamać sobie serce, niż nigdy nie wiedzieć, jak to jest być całkowicie, szaleńczo zakochaną", mówi. "Gdybym był tak otwarty w moim ostatnim związku, kto by wiedział?"

Todd DC/Splash News

Laich, dodaje: "Jesteśmy otwarci i uczciwi od pierwszego dnia."

3 grudnia 2014: Hough umieszcza zdjęcie Laicha i jej psów na Instagramie, odnosząc się do nich jako do "miłości jej życia". Gratuluje również gwieździe NHL - którą nazywa "kochaniem" - zdobycia bramki dla Kapitolu.

Trochę natury spaceruje z miłością mojego życia! Niesamowity gol dzisiejszego wieczoru, kochanie! @brookslaich xoxo Zdjęcie opublikowane przez Julianne Hough (@juleshough) dnia 2 grudnia 2014 r. o godzinie 20:52 PST

31 grudnia 2014 roku: Tańczący zawodowcy towarzyszą Laichowi w 2014 roku na Bridgestone NHL Winter Classic Day, gdzie wykonują kilka obrotów wokół lodowiska, a nawet próbują swoich sił na wyciągu lub dwóch łyżwiarkach figurowych.

Czerwiec 2015: Oboje świętują 32. urodziny Laicha "zabawnym, rodzinnym dniem nad jeziorem w Atlancie". Hough później umieszcza kolaż zdjęć przedstawiających ich chłonące słońce i wiosłowanie z jej psami.

#tbt to this handsome mans urodziny we wtorek! Zabawny rodzinny dzień nad jeziorem w Atlancie... ?????????????????????! @brookslaich #lexi #harley #family #love Zdjęcie zamieszczone przez Julianne Hough (@juleshough) 25 czerwca 2015 r. o godz. 10:15 rano PDT

18 sierpnia, 2015: Hough i Laich ogłaszają przez Instagram, że są zaręczeni. "Jesteśmy przytłoczeni radością i podekscytowani, że możemy podzielić się z wami naszymi ostatnimi zaręczynami!" - podpisuje się pod zdjęciem, na którym wpatruje się w jego pierścień i obejmuje swoją przyszłą hubby-to-be.

Jesteśmy przytłoczeni radością i podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi zaręczynami! #fiancé #love Zdjęcie zamieszczone przez Julianne Hough (@juleshough) 18 sierpnia 2015 r. o godzinie 7:47 rano PDT