Julianne Hough: I Let My Fiance Brooks Laich "Be My Leading Man

Może prowadziła Danny'ego Zuko w Grease: Na żywo, ale w prawdziwym życiu, Julianne Hough nie zawsze lubi być odpowiedzialna. Blondynka, 27 lat, otworzyła przed redakcją Redbooka magazyn o swoim narzeczonym, Brooksie Laichu, do wydania marcowego.

Zdjęcia: Porównaj obsadę "Grease" z 1978 roku z Gwiazdami "Grease" z 2016 roku: Na żywo Przeczytaj artykuł

"Ze względu na naturę mojej kariery, bardzo łatwo jest mi nazwać strzały i "być człowiekiem". "Więc to bardzo miłe czuć się jak silna kobieta i nadal mieć mojego mężczyznę za swojego lidera."

Koncertowiec i gwiazda hokeja, 32 lata, ogłosili swoje zaręczyny w sierpniu przez Instagram.

Zdjęcia: "Celebrity Engagement Rings of 2016 Przeczytaj artykuł

"Jesteśmy przytłoczeni radością i ekscytacją, że możemy podzielić się z wami naszymi ostatnimi zaręczynami!" Hough napisał w tym czasie. "Ofiara miłości."

Oprócz planowania swoich zaślubin, absolwentka Tańca z Gwiazdami koncentruje się na sobie i dojrzewa jako osoba i wykonawca.

Zdjęcia: Taniec z Gwiazdami Zwycięzców przez lata: Pola Mirrorballowe od 2005 roku do teraz Przeczytaj artykuł

"Kiedy miałem 21 lat, robiłem i mówiłem rzeczy, bo chciałem być zaakceptowany." "Ale jest taki punkt, w którym dorastasz. Teraz jestem o wiele bardziej szczery wobec siebie i innych ludzi."

Grease: 31 stycznia miałem premierę na żywo, by zebrać recenzje i kupić Vanessę Hudgens, Aarona Tveita, Carly Rae Jepsen i Keke Palmer.