Julianne Hough i mąż Brooks Laich adoptują nowego psa Husky - a on jest bratem Niny Dobrev Pup!

Julianne Hough i mąż Brooks Laichs serca - i dom - tylko trochę pełniejsze. Taniec z gwiazdami i gwiazda NHL właśnie powitali w swoim życiu uroczego nowego szczeniaka.

Hollywood's Most Beloved Pets Przeczytaj artykuł

"Ten facet był w schronisku, i potrzebuje domu. Co myślisz, że powinniśmy go adoptować?!? #husky #mansbestfriend," sportowiec, 35 lat, napisał obok filmu Instagram, który pokazywał Hough'a, 30 lat, przytulającego się do pięknego psa.

Wiele osób, w tym gimnastyczka olimpijska Shawn Johnson, skomentowała swoje nadzieje, że para zatrzyma psa, na co Laich odpowiedział "100%" emoji.

"Kto mógł powiedzieć nie?" napisał jeden ze zwolenników, na co Laich odpowiedział: "Ty zostajesz!"

Celebryckie zwierzęta domowe z kontami w mediach społecznościowych Przeczytaj artykuł

Ich nowy zwierzak nie jest jedynym psem, który w tym sezonie wakacyjnym dostanie w domu furtkę. Laich ujawnił w komentarzu do swojego stanowiska, że ich pies jest bratem aktorki Niny Dobrev nowej, przyjętej Husky.

Profesjonalna tancerka, ze swej strony, udokumentowała dzień pełen zabawy z nową futrzastą przyjaciółką, na który złożyło się wiele zdjęć i filmów z ich przytulaniem i rozciąganiem. Hough później potwierdził, że czworonożni przyjaciele stają się stałym członkiem rodziny.

Reality TVs Most Popularne zwierzęta domowe Przeczytaj artykuł

W jednym klipsie, pies zagnieżdża się w jej klatce piersiowej, leżąc obok niej, do której Hough tryskał: "O kolego... Jestem zaczepiony!" W innych opowiadaniach Instagram Stories, najnowszy członek ich potomstwa można zobaczyć, jak wchodzi w interakcję z ich dwoma królem Charlesem Spanielsem, psem jej brata Dereka Hough'a i nowym pomocnikiem Dobreva.

Aktorka Safe Haven dodała w jednej ze Story: "Jak szkoliłam Lexi i Harleya (10 i 8 lat temu), to jak będziemy szkolić naszego nowego chłopca... za pomocą niewiarygodnej i gwiezdnej metody Tamar Gellar."