Julianne Hough: Jestem "Really Bad" w Telefonie Seks z moją narzeczoną Brooks Laich

Powiedz co?! Julianne Hough przyznała, że jest "naprawdę zła" w seksie telefonicznym z narzeczonym Brooksem Laichem w wywiadzie dla Cosmopolitan na jego lutową okładkę.

Zdjęcia: Julianne Hough's Amazingly Toned Bod Przeczytaj artykuł

"Jestem w tym naprawdę zły". 27-letni sędzia "Taniec z gwiazdami" powiedział magowi. "Będę w połowie drogi i zacznę się śmiać. To jest sztuka. Oklaskiwałem ludzi, którzy są w tym dobrzy. Muszą przyjść i pomóc mi zachować prostą twarz!"

ZDJĘCIA: Najszybsze Celeb Engagements w historii. Przeczytaj artykuł

Hough i hokeista, 32 lata, zaczęli się spotykać w grudniu 2013 roku i zaręczyli się w sierpniu ubiegłego roku. Zawodnik Washington Capitals zaproponował masywny sześciokaratowy pierścień zaprojektowany przez Lorraine Schwartz.

"Zrobiłam horror, który nigdy nie został wydany", Hough wyjaśniła, jak poznała Laicha. "Jestem przekonany, że jedynym powodem, dla którego miałem zrobić ten film, było spotkanie z moim narzeczonym. Sześć lat wcześniej, Teddy Sears, mój kostium, próbował zaprosić Brooksa - który był jego dobrym przyjacielem - by odwiedził go w L.A. Brooks, który nie wie nic o popkulturze, żartował, "Co zamierzasz zrobić - zahaczyć mnie z tą gwiazdą Juicy Fruit?""

Aktorka Safe Haven otworzyła się również na magię o swoim bardzo publicznym zerwaniu z Ryanem Seacrestem, z którym spotykała się w latach 2010-2013.

"Zdecydowanie nienawidziłam tego, że każdy miał swoje zdanie na temat tego, przez co przechodzę", przyznała. "W tym czasie ciągle biegałam i koncertowałam, co czasami wyglądało na to, że wszystko jest w porządku i nie obchodzi mnie to, co nie było prawdą". Ale to była moja forma bycia zdolnym do radzenia sobie."

Hough - który też jest ustawiony na gwiazdę w Grease: Na żywo, w eterze pod koniec tego miesiąca - również podzielił się tym, że nie chce być tylko pamiętana za pracę nad DWTS-em.

"Gdyby ktoś mi powiedział, że nie widział Dancing With the Stars, powiedziałbym: 'Och, dobrze!'" - powiedziała. "Wszystko, co dostałam, było niesamowite, ale czułam, że jestem czymś więcej niż to. Chcę być szanowana jako piosenkarka i aktorka."

Przeczytaj pełny wywiad na Cosmopolitan.com.