Julianne Hough Just Wants to Be 'Fiances' With Brooks Laich Right Now

Dojdzie do tego później. Julianne Hough ujawniła, dlaczego ona i jej narzeczony, Brooks Laich, nie spieszą się do ślubu podczas ostatniego wywiadu z Rafinerią29.

Zdjęcia: "Celebrity Engagement Rings" z 2016 roku Przeczytaj artykuł

"Nie jesteśmy świetnymi planistami. Nawet nie mamy jeszcze randki. Po prostu cieszymy się z naszego okresu zaręczynowego, bo już nigdy więcej nas tu nie będzie", wyjaśnia w tym miesiącu były zawodowiec "Tańca z gwiazdami", 27 lat.

"Nawet kiedy się umawialiśmy, byliśmy jak, "Po prostu bądźmy chłopakiem i dziewczyną. A teraz, kiedy jesteśmy zaręczeni, to jest "po prostu bądźmy narzeczonymi", kontynuowała. "Kiedy się pobierzemy, będziemy mężem i żoną. A potem, będziemy mamą i tatą. Chcemy tylko cieszyć się każdym etapem naszego związku."

Zdjęcia: Celebrity Weddings 2015 Przeczytaj artykuł

To nie znaczy, że nie pomyślała o tym wielkim dniu. "Oboje chcemy, aby był on jak najbardziej intymny - to tylko bardziej nasz styl i nasz nastrój", powiedziała. "Ale ja mam bardzo dużą rodzinę, więc intymność może być duża dla niektórych ludzi."

Hough i jej 32-letni kanadyjski gracz NHL, zaręczyli się w sierpniu 2015 roku, po ponad roku randek. Ale zamiast zagłębiać się w planowanie ślubu, tancerka nadal skupiała się na swojej karierze. Od tego czasu zakończyła sezon sędziowski na DWTS, podróżowała z bratem, Derekiem Houghem, na Move Live on Tour i wystąpiła w roli Sandy w produkcji Grease w Foxie na żywo.

Zdjęcia: Sławne druhny: Gwiazdy, które pomagały na weselach Przeczytaj artykuł

Laich też był zajęty. Zawodnik właśnie wrócił do domu w L.A. po zakończeniu sezonu hokejowego z Toronto Maple Leafs.