Julianne Hough, mąż Brooks Laich "przechodzi przez IVF".

Gotowy do założenia rodziny! Julianne Hough i jej mąż, Brooks Laich, mają plany poczęcia pierwszego dziecka przy pomocy zapłodnienia in vitro.

Gwiazdy, które walczyły o poczęcie Przeczytaj artykuł

"Moja żona i ja chcemy mieć dzieci w naszej przyszłości, a przejście przez IVF było decyzją, którą podjęliśmy, aby zwiększyć [szanse] na to wydarzenie", powiedział nam zawodowy hokeista, 35 lat, wyłącznie w nowym numerze. "Chciałbym, żeby ludzie postrzegali to w ten sposób, a nie ze wstydem czy poczuciem winy."

Sportowiec ma nadzieję, że podcastem "How Men Think" Gavina DeGraw'a i HeartRadio zmieni ten sposób myślenia. "Chcemy... atakować rzeczy, które są stereotypowe lub uważane za wrażliwe lub ciche", powiedział nam.

Cutest Celebrity Baby Announcements Przeczytaj artykuł

Laich opowiadał o swojej żonie, 30 lat. "Julianne ma najlepsze serce na świecie - to ona", powiedział o sędzinie Tańczącej z Gwiazdami. "Widzę ją jako lepszą osobę niż ja, ze względu na jej miłość do każdej żywej istoty na świecie."

Aktorka i zawodowiec NHL zawiązali węzeł w lipcu 2017 roku w Idaho. "W końcu nadszedł weekend i był to MAGICAL!!!" Hough napisał wtedy na Instagramie. "W weekend mój najlepszy przyjaciel, moja miłość mojego życia, i mój nowy mąż @brookslaich i ja przyprowadziliśmy naszą rodzinę i najbliższych przyjaciół, aby się bawić, zachęcać do miłości i świętować nasze małżeństwo!"

Dodała: "Jestem bardzo wdzięczna, że mogę spędzić wieczność z tym niesamowicie miłym, przemyślanym, silnym i pełnym przygód człowiekiem". Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, która została twoją żoną! To był naprawdę najbardziej wyjątkowy czas w naszym życiu."

Słynne Celebrity w ciąży: Baby Bump Hall of Fame Przeczytaj artykuł

Po więcej szczegółów na temat planów rodzinnych Hough'a i Laich'a, obejrzyj film powyżej i odbierz nowy numer Us Weekly, na kioskach już teraz!

Z relacjami Marca Lupo