Julianne Hough mówi, że nie jest prosta, ale powiedziała mężowi Brooksowi Laichowi: "Wybieram bycie z tobą".

Dzieląc się jej prawdą. Julianne Hough ujawniła w nowym wywiadzie na temat swojej podróży rozpoznawczej, którą niedawno powiedziała swojemu mężowi, Brooksowi Laichowi, coś, czego on nigdy nie wiedział.

Gay Celebrities' Coming Out Stories Przeczytaj artykuł

"Wiesz, że nie jestem hetero, prawda? A on na to: "Przepraszam, co?" 31-letni sędzia Dancing With the Stars powiedział w swojej okładce "Kobiece zdrowie" z września 2019 roku. "Byłam jak, "Nie jestem. Ale wybrałam bycie z tobą."

Kontynuowała: "Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, jest bezpiecznie z moim mężem, i nie ma strachu, by powiedzieć rzeczy, które bałam się przyznać, albo że miałam wstyd lub poczucie winy z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana."

Gwiazdy dzielą się tajemnicami Przeczytaj artykuł

Hough, który wcześniej umawiał się z Chuckiem Wicksem od 2008 do 2009 roku, a Ryanem Seacrestem od 2010 do 2013 roku, jest żonaty z graczem NHL, 36, od lipca 2017 roku.

W corocznym wydaniu magazynu "Naked Strength", do którego kompletnie się rozebrała, nominowana Emmy przyznała, że boi się, że Laich nie zrozumie w pełni swojej ewolucji w ciągu ostatniego roku.

"Łączyłam się z kobietą w środku, która niczego nie potrzebuje, w przeciwieństwie do małej dziewczynki, która patrzyła na niego, aby mnie chronić", wyjaśniła. "Byłam jak, "Czy on pokocha tę wersję mnie? Ale im bardziej wpadałam w moje najbardziej autentyczne "ja", tym bardziej był dla mnie atrakcyjny. Teraz mamy bardziej intymny związek."

Spowiedzi na temat seksu z gwiazdami Przeczytaj artykuł

A Hough nie planuje zatrzymać się w najbliższym czasie. "Będę się zmieniać przez resztę życia", powiedziała kobiecemu zdrowiu. "Nie jestem jak, "Oh, mam to. Ale teraz ufam sobie, a kiedy jestem całkowicie związana ze sobą, czuję się pełna. Chcę, żeby inni też to zobaczyli w sobie."

Sędzia America's Got Talent i sportowiec nie są obcy, by otwarcie mówić o swoim życiu seksualnym. W lipcu Laich powiedział na swoim podkaście: "Jak mężczyźni myślą", że "f-king się podpalił" widząc żonę w bieliźnie.