Julianne Hough ogłasza zaręczyny z Brooks Laich - Co robił były chłopak Ryan Seacrest?

Był na antenie, oczywiście! Podczas gdy Julianne Hough ogłosiła swoje zaręczyny z hunk Brooks Laich w NHL we wtorek, 18 sierpnia, jej były chłopak od trzech lat, Ryan Seacrest, zajmował się sprawami związanymi z pracą.

Chwilę po tym, jak Hough podzielił się zdjęciem z jej propozycji, Seacrest zamieścił zdjęcie z weekendu, w którym zatrzymał się przy siedzibie TOMS w Venice Beach, w Kalifornii, z młodszą siostrą Meredith.

"Dropped by @toms w my sister @mereseacrest over the weekend", napisał producent "Keeping Up With the Kardashians", obok zdjęcia z wizyty rodzeństwa. Na zdjęciu Seacrest wygląda na szczęśliwego i trzyma w dłoni malutkiego buta.

Zdjęcia: Julianne i Ryan, tak jak oni byli Przeczytaj artykuł

"(w końcu znalazł parę butów w moim rozmiarze)", żartował. "Tak natchniony za każdym razem, gdy słyszę, co ci faceci robią. Dobry ppl próbuje stworzyć lepszy świat."

Wpadł @toms w mojej siostrze @mereseacrest przez weekend (w końcu znalazł parę butów w moim rozmiarze). "(w końcu znalazł parę butów w moim rozmiarze) Za każdym razem, gdy słyszę, co ci faceci robią. Dobra ppl próbuje zrobić lepszy świat Zdjęcie opublikowane przez Ryana Seacresta (@ryanseacrest) 18 sierpnia 2015 r. o godzinie 8:32 rano PDT
Zdjęcia: Ewolucja czerwonego dywanu Julianne Hough Przeczytaj artykuł

Mniej więcej w tym samym czasie postu Insta, Seacrest prowadził swój program radiowy "On Air With Ryan Seacrest", podczas którego opowiadał, jak po raz pierwszy wystartował w telewizji. Rozmawiał także z Wilmerem Valderramą na różne tematy, od Demi Lovato po córeczkę Ashtona Kutchera. Podczas ożywionej rozmowy ze swoimi słuchaczami we wtorek Seacrest nie wspominał o zaręczynach swojego byłego.

Hough ogłosił przez Instagram, że jest zaręczona z Laichem. "Jesteśmy przytłoczeni radością i ekscytacją, że możemy podzielić się z wami naszymi ostatnimi zaręczynami!" Aktorka Safe Haven, 27 lat, podzieliła się z fanami. "#fiancé #love."

Przed spotkaniem z Laich'em, Hough był w poważnym związku z Seacrestem przez prawie trzy lata, w marcu 2013. "Szczerze mówiąc, ich harmonogramy były zbyt gorące," powiedziała nam jedna ze stron w czasie podziału. "To po prostu musiało być zbyt wiele."

Zdjęcia: Wesele w 2015 roku... Przeczytaj artykuł

Hough rzucił więcej informacji na temat podziału w kolejnym wywiadzie, przeprowadzonym rok później. "Każdy związek, nie było nic złego ani złego, ale nie było nic dobrego", powiedziała gwiazda DWTS w sierpniu zeszłego roku Redbook. "Miałem jedną stopę, bo nie chciałem się zranić. I nie powiedziałem, co mi chodzi po głowie, bo nie chciałem zniszczyć żadnych piór. Musiałem być idealny."

Hough w końcu zdał sobie sprawę, że jest gotowa na miłość po wyjściu na seminarium odnowy biologicznej z rodziną. "Widziałam się z kilkoma osobami, ale od razu [udaje, że pisze do facetów], "Jesteś miła, ale to zmierza donikąd", wspominała o tym okresie. "Następnego dnia mój kostium Curve [Teddy Sears] przedstawił [Brooks i ja]. To nie mógł być lepszy czas. Jesteśmy otwarci i uczciwi od pierwszego dnia."

Zdjęcia: Gwiazdy... One są takie jak my! Przeczytaj artykuł

W międzyczasie Seacrest spotkał się z kilkoma kobietami od czasu podziału, w tym z modelką Shayną Taylor. Obecnie spotyka się z byłą Miss Nastolatek USA Hilary Cruz, którą poznał po raz pierwszy w lutym tego roku podczas swojego 40. urodzinowego basha w Napa.