Julianne Hough otwiera się o ślubie z Brooks Laich: "I'm the Luckst Woman in the World

Julianne Hough jest wciąż w chmurze dziewiątej. Sędzia Dancing With the Stars, 28 lat, podzieliła się zdjęciem na Instagramie po tym, jak w sobotę 8 lipca wzięła ślub z gwiazdą NHL, Brooksem Laichem - i skorzystała z okazji, by opowiedzieć o swoim nowym mężu.

Proste Śluby Gwiazd: Stars Who Had No-Fuss Nuptials Przeczytaj artykuł

"W końcu nadszedł weekend... I to był MAGICAL!!!", napisał Hough. "W ten weekend mój najlepszy przyjaciel, moja miłość do mojego życia, i mój nowy mąż @brookslaich i ja przyprowadziliśmy naszą rodzinę i najbliższych przyjaciół, aby się zabawić, zachęcić miłość i świętować nasze małżeństwo!"

Profesjonalna tancerka dodała: "Jestem tak wdzięczna, że mogę spędzić wieczność z tym niezwykle miłym, przemyślanym, silnym i pełnym przygód człowiekiem. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, która została twoją żoną! To był naprawdę najbardziej wyjątkowy czas w naszym życiu."

Hough, który wcześniej umawiał się z Ryanem Seacrestem w latach 2011-2013, miał na sobie niestandardową sukienkę Marchesa, która służyła do chodzenia po ołtarzu w Coeur d'Alene, Idaho, ceremonii i dodatków z biżuterią Lorraine Schwartz.

Julianne Hough i Brooks Laich's Dreamy Wedding Weekend: Zobacz zdjęcia z ceremonii, Pre-Party i więcej! Przeczytaj artykuł

Para zaręczyła się w sierpniu 2015 roku po prawie dwóch latach randek. Aktorka Safe Haven podzieliła się historią propozycji wkrótce po tym, jak do niej doszło. "Byliśmy w domu, romantyczni i zrelaksowani, co jest doskonale bardzo "nas"." Napisała wtedy na swojej osobistej stronie internetowej. "Stałyśmy na pokładzie, obserwując zachód słońca nad jeziorem i słuchając naszych ulubionych piosenek. Nawet przez sekundę nie spodziewałam się, że ta piękna, spokojna scena stanie się jednym z najbardziej znaczących momentów w naszym życiu."

"Byłam tak zaskoczona, kiedy Brooks padł na jedno kolano, że całkowicie zemdlałam! To było jak pośpiech ciepła i fala niekontrolowanych emocji przetaczała się przez moje ciało. Na początku nie miałam żadnych słów (ja! Żadnych słów!)" - dodała. "Wszystko co mogłam zrobić, to eksplodować w jego ramiona i doświadczyć czystej radości od stóp do głów."