Julianne Hough Reveals Plany na "Intymne" wesele z narzeczoną Brooks Laich

Julianne Hough jest oficjalnie najchłodniejszą panną młodą w historii. The Grease: Na żywo! Aktorka powiedziała nam co tydzień w środę, 15 czerwca, że poświęca swój czas na planowanie swoich najbliższych zaślubin z narzeczonym Brooksem Laichem.

Zdjęcia: Celebrity Engagement Rings z 2016 roku Przeczytaj artykuł

Gwiazda Safe Haven, 27 lat, zaręczyła się z hokeistą, 32 lata, w sierpniu 2015. Dziesięć miesięcy później, wciąż nie zdecydowała się na sukienkę.

"Właśnie zaczęliśmy [planować], i byliśmy jak, "Wiesz co? Wyluzujmy. Po prostu cieszmy się z procesu zaręczynowego i zabawy z niego. Więc tak naprawdę nie weszliśmy w to", powiedział nam Hough. "Jesteśmy trochę okropni."

Biorąc pod uwagę, że nie są wielkimi planistami, to dobrze, że nie szukają wielkiej frekwencji w swoim wielkim dniu.

"To głównie tylko przyjaciele i rodzina", dodała z listy gości. "Utrzymujemy ją dość małą i intymną."

Jak Julianne Hough stała się gwiazdą czerwonego dywanu Przeczytaj artykuł

Wychowanek Tańca z Gwiazdami zaręczył się z Laich'em zeszłego lata, po tym jak został założony przez wspólnego znajomego i umawiał się z nim od ponad roku.

"To było magiczne i słodkie", powiedziała Hough na swoim blogu o tym, kiedy Laich zaproponował wspaniały owalny diament Lotaryngii Schwartz. "Byliśmy w domu, romantyczni i zrelaksowani, co jest idealnie bardzo "nas". Staliśmy na pokładzie, obserwując zachód słońca nad jeziorem i słuchając naszych ulubionych piosenek. Nawet przez sekundę nie spodziewałam się, że ta piękna, spokojna scena stanie się jednym z najbardziej znaczących momentów w naszym życiu.

"Zaręczyny to o wiele więcej niż same zaręczyny", podsumowała. "Gorączka miłości od przyjaciół i rodziny, plus wsparcie od was wszystkich była przytłaczająca. Miłość przelana na ten kolejny etap naszego związku jest niesamowita i jestem bardzo wdzięczna".

Zdjęcia: Większość ponadprzeciętnych wesel celebrytów Przeczytaj artykuł