Julianne Hough ujawnia, jak brat Derek i mąż Brooks Laich uzupełniają się wzajemnie.

Julianne Hough ma w swoim życiu nie jednego, ale dwóch ważnych mężczyzn.

Sławne rodziny gwiazd Przeczytaj artykuł

31-letni sędzia America's Got Talent opowiadał o tym, jak jej starszy brat Derek, 34 lata, i mąż Brooks Laich, 36 lat, uzupełniają się, mimo różnych osobowości.

"Derek właśnie zrobił podcast Brooksa, "How Men Think," i to jest fajne, fakt, że mój mąż i mój brat - którzy są dwoma najważniejszymi mężczyznami w moim życiu - fakt, że oni się dogadują i naprawdę się popychają, wiesz?" Hough powiedział Entertainment Tonight na Industry Dance Awards w Los Angeles w środę, 14 sierpnia. "Na przykład, Derek jest artystą. Brooks jest jak, wiesz, męski, hokeista. Oboje dają sobie nawzajem coś nowego i pomagają sobie nawzajem rosnąć, więc jest naprawdę fajnie."

W odniesieniu do tego, o czym mówi jej wielki brat i hubby, sędzia Dancing With the Stars wie, że to na pewno nie ona.

"Oni nie mówią o mnie, o nie," powiedziała. "Robią swoje własne rzeczy. Mówią o GoProsie i o następnej przygodzie, którą będą robić razem. Oni nie mówią o mnie."

Gay Celebrities' Coming Out Stories Przeczytaj artykuł

Jeśli chodzi o związek Hough'a z jej mężem, para jest silna. Aktorka Footloose niedawno ukazała się jako "nie w porządku" w okładce Women's Health we wrześniu 2019 roku.

"Powiedziałam mu: "Wiesz, że nie jestem hetero, prawda? A on na to, "Przepraszam, co?" Hough powiedział. "Byłem jak, "Nie jestem. Ale postanowiłem być z tobą."

Kontynuowała: "Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, jest bezpiecznie z moim mężem, i nie ma obawy, że zabiorę głos w sprawach, do których się obawiałam, albo że wstydziłam się lub czułam się winna z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana."

Gwiazdy dzielą się tajemnicami: Przeczytaj szokujące wyznania Celebsa. Przeczytaj artykuł

Hough przyznał jednak, że ma wątpliwości co do swojego związku z Laichem, biorąc pod uwagę jej własne zmagania z otwarciem.

"Łączyłem się z kobietą wewnątrz, która niczego nie potrzebuje, w przeciwieństwie do małej dziewczynki, która patrzyła na niego, żeby mnie chronić. Byłam jak, "Czy on będzie kochał tę wersję mnie?" wspominała. "Ale im bardziej wpadałam w moje najbardziej autentyczne "ja", tym bardziej był do mnie pociągany. Teraz mamy bardziej intymny związek."

Hough i Laich pobrali się w lipcu 2017 po prawie czterech latach randek. Były gracz NHL powiedział nam w czerwcu 2019 roku o tym, jak jego żona "wyzwała" na lepsze.

"Jestem tak wdzięczny za jej obecność w moim życiu każdego dnia. Jestem wdzięczny za sposób, w jaki rzuciła mi wyzwanie i za sposób, w jaki urosnąłem od czasu spotkania z nią" - powiedział Laichs.

Kontynuował: "Czuję, że jestem zupełnie inną osobą i stałem się człowiekiem, którym zawsze miałem nadzieję być, i nadal nad tym pracuję. Nie jestem doskonały, nadal się rozwijam, ale ona, bez wątpienia, wydobyła we mnie to, co najlepsze i jestem wdzięczny, że decyduje się być w moim życiu każdego dnia."