Julianne Hough uważa, że "brzydkie części" to "najlepsze części" w jej małżeństwie z Brooks Laich.

Bierzesz dobro ze złem. Julianne Hough kocha każdy aspekt swojego małżeństwa z Brooks Laich, nawet te niezbyt pozytywne chwile.

Wewnątrz Julianne Hough i Brooks Laich's Wedding Weekend: Zdjęcia Przeczytaj artykuł

"Nie jestem już nowożeńcami, technicznie rzecz biorąc, więc ... Myślę, że najlepszą częścią [bycia żonatym] jest to, że przechodzisz przez swoje wzloty i upadki, ale zawsze wiesz, że brzydkie części ciebie są twoimi najlepszymi częściami," Hough, 30, powiedział nam Weekly i innym dziennikarzom na imprezie Spotify's Best New Artist w Hammer Museum w Los Angeles w czwartek, 7 lutego.

The Grease Live! gwiazda dodała: "Nie wiem, to brzmi naprawdę głęboko. Ale... te wasze części są częściami, którymi możecie się dzielić z osobą, która pozostanie obok was przez cały czas."

Zobacz ten post na Instagram Rano przytula się do mojej love❤️ Posada udostępniona przez Julianne Hough (@juleshough) 9 lutego 2019 r. o godzinie 10:26 PST.

Hough przyznał również, że ona i 35-letnia zawodowa hokeistka czują się najsilniej jako para "w tych [trudnych] chwilach". Wyjaśniła: "[To wspaniale], kiedy faktycznie masz się oczyścić, a potem mówisz: 'Dobrze, kocham cię'". Wróć do mnie."

Linia czasu Julianne Hough i Romans Dereka Laicha Przeczytaj artykuł

Wychowanek Tańca z Gwiazdami przyznał, że ludzie często widzą w niej "tę jasną, pozytywną, szczęśliwą, słoneczną, dziewczęcą kobietę", ale ma ona również tajemniczą stronę. Zauważyła: "Nie można mieć jasnej bez ciemności".

Brooks i Hough zawiązali węzeł w intymnej ceremonii w Idaho w lipcu 2017 roku, po prawie dwóch latach bycia zaręczonym. Starszy brat aktorki z Safe Haven, Derek Hough, zachwycił się potem romansem swojej siostry. "Ona jest niesamowita, szczęśliwa i niesamowita", Derek, 33 lata, powiedział nam w listopadzie 2017. "Kocham [Brooks] tak bardzo; on jest niesamowitym facetem, który ma być bratem."

Celebrity Siblings Przeczytaj artykuł

Aktor Hair Spray Live! powiedział, że nie sądził, że para planuje założyć rodzinę w najbliższej przyszłości. Podczas gdy dzieci mogą się nie pojawić, w listopadzie 2018 roku duet dodał do swojego potomstwa Husky szczeniaka o imieniu Koda. Para dzieli się również dwoma Cavalierami o imieniu Lexi i Harley.

"Jestem tak wdzięczny za radość, jaką ten chłopiec wniósł do mojego życia," powiedziała gwiazda NHL o Kodzie przez Instagram w niedzielę, 10 lutego. "Przez następne 20 lat będzie chodził ze mną wszędzie."

Z relacją Carity Rizzo