Julianne Hough wyjaśnia, że zawiódł Ryan Seacrest Romance, Talks Boyfriend Brooks Laich

Co to mogło być?! Taneczna profesjonalistka i aktorka Julianne Hough w sierpniowym wydaniu Redbooka w 2014 r., kopała głęboko i analizowała, gdzie popełniła błąd w swoich poprzednich związkach.

Zdjęcia: Celebruje spotkania ze sportowcami Przeczytaj artykuł

Taniec z gwiazdami alum, 25, jest randki hokeista Brooks Laich od grudnia 2013 roku; przed Laich, oczywiście, był Ryan Seacrest, jej poważny chłopak od prawie trzech lat.

"W każdym związku nie było nic złego ani złego, ale nie było nic dobrego", powiedziała o swoich poprzednich romansach. "Miałam jedną nogę, bo nie chciałam się zranić. I nie powiedziałam, co mi chodzi po głowie, bo nie chciałam zniszczyć żadnych piór. Musiałam być idealna."

Zdjęcia: Romans Julianne z Ryanem Przeczytaj artykuł

W dzisiejszych czasach jest bardziej niż zadowolona ze swojego NHL hunk. Para została założona przez wspólnego kumpla Teddy'ego Searsa zeszłej zimy i od tamtej pory jest silna.

Zdjęcia: Ewolucja czerwonego dywanu Julianne's Przeczytaj artykuł

"Teraz niczego nie powstrzymuję, bo wolałbym raczej złamać sobie serce, niż nigdy nie wiedzieć, co to znaczy być całkowicie, szaleńczo zakochanym", dodał Hough. "Gdybym był tak otwarty w moim ostatnim związku, kto by wiedział?"

Po rozstaniu z amerykańskim gospodarzem Idol Seacrest, 39, w marcu 2013, gwiazda Safe Haven wzięła trochę wolnego czasu od randek i doszła do nowej realizacji podczas podróży z rodziną.

Zdjęcia: Taniec z najgorętszymi hookupsami gwiazdy Przeczytaj artykuł

"Miałam to objawienie, kiedy moja rodzina poszła na sześciodniowe seminarium [w listopadzie zeszłego roku] o tworzeniu własnego losu", powiedziała. "Nauczyłam się tak wiele o sobie i dlaczego moje związki nie działały, że pod koniec byłam na haju. Widziałam się z kilkoma osobami, ale natychmiast [udaje, że pisze do facetów], "Jesteś miła, ale to nigdzie nie prowadzi". Następnego dnia mój kostium Curve przedstawił [Brooks i ja]. To nie mógł być lepszy moment. Byliśmy otwarci i uczciwi od pierwszego dnia."