Julianne Hough wzywa chłopaka Brooks Laich "Love of My Life" w Instagram Post.

Mały spacer natury z miłością mojego życia! Niesamowity cel dziś wieczorem, kochanie! @brookslaich xoxo Zdj?cie zamieszczone przez u?ytkownika juleshough (@juleshough) Gru 12, 2014 o 8:52 PST

Serce Hough'a jest na jej rękawie! Tańcząc z sędzią Gwiazdami, Julianne Hough podzieliła się rzadkim zdjęciem z Instagramem ze swoim chłopakiem Brooksem Laichem w środę 3 grudnia, dzieląc się spostrzeżeniami na temat ich rozwijającego się romansu.

Zdjęcia: Czerwony dywan Julianne pojawia się na przestrzeni lat. Przeczytaj artykuł

"Trochę natury spaceruje z miłością mojego życia!" Hough, 26 lat, napisał obok zdjęcia w plenerze z Laichem i jej dwoma psami. "Niesamowity cel dziś wieczorem, kochanie! @brookslaich xoxo."

Zdjęcia: Celebruje randki ze sportowcami Przeczytaj artykuł

Aktorka Safe Haven i Washington Capitals hunk, 31 lat, zaczęła umawiać się zeszłej zimy. Jak wcześniej informowano, obie zostały założone przez ich wspólnego przyjaciela Teddy'ego Searsa. Przed Laich'em, Hough'em i Ryan Seacrestem byli przez prawie trzy lata, choć ich romans zakończył się w marcu 2013 roku.

Zdjęcia: Julianne i Ryan -- tak jak byli Przeczytaj artykuł

"Każdy związek, nie było nic złego, ani złego, ale nie było nic dobrego" - mówił tancerz w wydaniu Redbooka z sierpnia 2014 roku. "Miałem jedną stopę, bo nie chciałem się zranić. I nie powiedziałam, co mi chodzi po głowie, bo nie chciałam zniszczyć żadnych piór. Musiałem być idealny."

Jak te niebieskie pary spotkały się po raz pierwszy! Przeczytaj artykuł

Hough doświadczyła całkowitej zmiany serca po pewnym zadumie nad sobą po rozstaniu z Seacrest. "Miałam to objawienie, kiedy moja rodzina poszła na sześciodniowe seminarium [w listopadzie zeszłego roku] o tworzeniu własnego losu", powiedziała mag. "Nauczyłam się tak wiele o sobie i o tym, dlaczego moje związki nie zadziałały, że pod koniec byłam na haju... Następnego dnia mój kostium Curve wprowadził [Brooks i ja]. To nie mógł być lepszy moment. Jesteśmy otwarci i uczciwi od pierwszego dnia."