Julianne Hough's Dance Moves Hilariously Distract Husband Brooks Laich's Serious Workout

Para, która pracuje razem, trzyma się razem! Julianne Hough przyprowadziła fanów za kulisy wspólnego treningu z mężem, Brooksem Laichem.

Pary sławne, które pozostały razem po skandalach z oszukiwaniem Przeczytaj artykuł

Kiedy 35-letnia gwiazda NHL pociła się w ważonych przysiadach, 29-letni wychowanek Dancing With the Stars wykonał obok niego improwizowany taniec. "Brooks. "Chcesz ze mną dzisiaj poćwiczyć, kochanie? Me: "yeah let's do it!!!!" 15 minut później..." podpisała film z 3 lipca.

Brooks: "wanna do doing a trening with me today babe?" Ja: "Yeah let's do it!!!!" 15 minut później... Brooks: ????????‍♂️ ????????????‍♀️???????? #canthelpmyself #getdown #cardiobreak @brookslaich Posada udostępniona przez Julianne Hough (@juleshough) 3 lipca 2018 r. o 11:14 rano PDT

Pomimo dobrej zabawy podczas sesji potowej, 5-metrowa, 3-metrowa gwiazda znana jest z oddania fitnessowi. "W treningu siłowym chodzi mi o to, aby używać własnej wagi ciała lub mniejszych ciężarów, 3 lub 5 funtów i robić ciężary kostki i nadgarstka", powiedziała nam w maju aktorka, która zaprojektowała kolekcję kapsułek dla linii odzieży sportowej MPG Sport. "Jestem wielkim zwolennikiem robienia wielu rekwizytów. Myślę, że to tworzy chude, silne ciało. Dla mnie, lubię mieć elastyczność i mobilność."

Best Celebrity Beach Bodies z 2018 roku: Stars Workin' it in Bikinis and Swimsuits Przeczytaj artykuł

Chociaż film sugeruje sprzeczne podejście do pracy, para, która poślubiła się w lipcu zeszłego roku, jest znana z tego, że cieszy się sesją potową duetu. "Uwielbiamy robić razem wszystko, co aktywne i pełne przygód. Chodzimy na piesze i rowerowe wycieczki. Chcemy razem uprawiać wspinaczkę skalną", powiedział nam Hough. "Naprawdę staramy się znaleźć jak najwięcej do zrobienia, by pozostać aktywnymi, by się poruszać, by uzyskać dobry przepływ energii. To jest dla nas ważne każdego dnia."

Nieprawdopodobne pary Celebrity Przeczytaj artykuł

Wraz z regularnymi treningami, gwiazda Skały Wieków, jest zobowiązana do dobrego odżywiania się, wybierając zdrowe skrobie jak słodkie ziemniaki, aby przejść z jej stoiska z kurczaka i warzyw. "Myślę, że kiedy pozbawiasz się węglowodanów, to wtedy masz ochotę na makaron, pizzę i wszystkie te rzeczy", powiedziała nam. "Myślałam, że węglowodany są moim wrogiem, ale tak naprawdę są moim najlepszym przyjacielem."