Kathy Griffin wychodzi za mąż za długoletniego chłopaka Randy'ego Bicka w Nowy Rok, Lily Tomlin oficerowie

Nowa dekada, nowy mąż! Kathy Griffin wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka, Randy'ego Bicka, krótko po północy w Nowy Rok.

Tajemnicze Wesela Gwiazd Przeczytaj artykuł

Komik, 59, ogłosił wiadomości za pośrednictwem Twittera w pierwszych godzinach środy 1 stycznia, dzieląc się filmem z jej ślubu niespodzianką, który Lily Tomlin prowadziła.

"Cała ceremonia trwała niecałe 14 minut, ale muszę wam dać niecięte pierwsze 75 sekund". "Kocham to!" tweetowała. "Obiecaliśmy wam nietypowe. Jesteśmy zakochani i nie możemy przestać się śmiać. Dziękuję @LilyTomlin i Jane Wagner!#HappyNewYear."

Cała ceremonia trwała niecałe 14 minut, ale muszę wam dać niecięte pierwsze 75 sekund. KOCHAM TO! Obiecaliśmy wam nietypowe. Jesteśmy zakochani i nie możemy przestać się śmiać. Dziękuję @LilyTomlin i Jane Wagner!#HappyNewYear pic.twitter.com/O5vOss3TCD - Kathy Griffin (@kathygriffin) 1 stycznia 2020 r.

Gwiazda Grace i Frankie, 80 lat, w klipie zapytała, że relacja nowożeńców "miała być płytką, "toot it and boot it" na jedną noc, ale w końcu rozkwitła "w coś o wiele bardziej znaczącego". Kontynuowała: "Trzymali się razem, potem nie mogli trzymać się z dala od siebie."

Śluby gwiazd z 2019 roku Przeczytaj artykuł

Panna młoda wyglądała olśniewająco w białej sukni z krótkim rękawem i trzymała bukiet czerwonych kwiatów, gdy stała przed panem młodym, który miał na sobie tradycyjny czarny garnitur.

Godzinami wcześniej, w Sylwestra, Griffin wytweetowała na Twitterze krótki film o sobie i 41-letnim Bick'u, ogłaszając, że planują zawiązać węzeł po północy. Skończyło się na całowaniu, a zwycięzca Emmy żartobliwie nazywa swojego przyszłego męża "zboczoną dziewicą".

Gwiazdy, które wyszły za mąż w sylwestra Przeczytaj artykuł

Jest to drugie małżeństwo Griffina, który wcześniej był żonaty z aktorem i przedsiębiorcą Mattem Moline'em w latach 2001-2006.

Dawny My Life on the D-List gwiazda zaczęła spotykać się z Bick w 2011 roku po spotkaniu na festiwalu jedzenia i wina. Krótko rozstali się w listopadzie 2018 roku, z Griffinem na tweeterze w tym czasie, że rozstanie "nie było zajadłe" i mówiąc, że "zawsze będzie go uwielbiać". Jednak pogodzili się z romansem wkrótce potem i od tamtej pory są silni.