Kendall Jenner, 24, i Ben Simmons, 23, Zauważony na romantycznym lunchu w Nowym Jorku - Zobacz zdjęcia

Byli Kendall Jenner i Ben Simmons patrzyli na nich z perspektywy czasu, gdy 19 stycznia wyruszyli na randkę na brunch do Nowego Jorku!

Kendall Jenner, 24 lata, i Ben Simmons, 23 lata, znowu byli widziani w Nowym Jorku! Była para, która podobno wróciła do siebie, wyszła w niedzielę, 19 stycznia, na przypadkowy brunch. Kendall i Ben znaleźli się w modnej restauracji Bubby's w dzielnicy Tribeca i byli widziani jak jadają przy oknie. Widzimy go dzień po tym, jak Ben i Philadelphia 76ers pobili New York Knicks w Madison Square Garden.

Kendall pozornie starała się nie wychylać, bo kołysała czarną parę okularów słonecznych i trzymała włosy ukryte pod przytulną bluzą z kapturem. Połączyła sweter z luźnymi spodniami do jogi, białymi spodniami Nike Air Force Ones i żółtą torbą na ramię z nadrukiem zebry. Ben poszedł za Kendall'em w dół po schodach do mieszkania, również w swobodnym czarnym zespole. Philadelphia 76er połączyła się z Kendall'em w czarnej bluzie z kapturem, spodniach treningowych i białych Nike'ach, dodając do tego szarą czapkę na chłodne temperatury.

Ben i Kendall nie byli widziani publicznie odkąd dołączyła do niego w Sylwestra w Filadelfii ponad dwa tygodnie temu. W nowej dekadzie, w restauracji na dachu Attico, którą Ben wynajmował na prywatną bash. Kendall, kołyszący się w mini marynarskiej sukience i seksownej parze obcasów Amina Muaddi, można było zobaczyć spacerującego z Benem w krótkim wideo otrzymanym przez TMZ, a inne ziarniste filmy na portalach społecznościowych zdawały się pokazywać, że dzielą się pocałunkiem o północy. Data NYE przyszła zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Kendall został zauważony na meczu koszykówki Bena 13 grudnia, gdzie spędzała czas z przyjacielem w pudełku.

Niedawno urodzony w Australii sportowiec rzucił okiem na swojego byłego na Instagram! Wślizgując się w komentarze Kenny'ego, Ben zostawił trzy ogniste emoji na seksownym janie. 9 zdjęć z brytyjskiej okładki Vogue'a. Wyglądała na całkiem flirtującą dla nas! Jeden zwolennik nie miał wstydu wołając Bena, pisze: "Przestań rozpraszać uwagę mojego faceta i skup się na swojej grze".

W maju 2019 roku, po roku randek, sprzężona dziewczyna odeszła. Kilka miesięcy w związku, Kendall był widziany jak spotykał się z Gigi i młodszym bratem Belli Hadid, Anwar, 20 lat, ale pozornie załatwił sprawy z Benem zaledwie kilka miesięcy później. Modelka Calvina Kleina była widziana na kilku meczach Bena, a nawet siedziała przy boisku z jego mamą Julie Simmons.