Kendall Jenner i Ben Simmons świętują razem Sylwestra w Filadelfii

Znowu? Kendall Jenner i jej były chłopak Ben Simmons zadzwonili w 2020 roku razem na imprezę w Filadelfii.

Kendall Jenner's Love Life Przeczytaj artykuł

TMZ informuje, że supermodelka, 24, i gwiazda NBA, 23, wzięły udział w imprezie sylwestrowej w Attico w centrum Filadelfii, gdzie gracz 76ers wynajął restaurację na dachu. Para weszła na imprezę razem około 23:30 i byli tam jako imprezowicze odliczani do północy.

Zaledwie kilka tygodni wcześniej gwiazda Kardashians została zauważona w Wells Fargo Center w Filadelfii, kiedy to 13 grudnia Simmons i jego drużyna wzięli udział w New Orleans Pelicans.

Us Weekly po raz pierwszy poinformował, że Jenner i australijski zawodnik spotykali się przypadkowo w maju 2018 roku. Rozstali się cztery miesiące później, ale pogodzili się w listopadzie 2018 roku i w maju tego roku po raz drugi zrezygnowali.

Pary Celebrytów On-Again, Off-Again Celebrity Couples Przeczytaj artykuł

"Robili się trochę poważni, ale ostatnio zaczynali się ochładzać", powiedział nam wtedy pewien informator. "Są tak zajęci robieniem własnych rzeczy i zdają sobie sprawę, że są młodzi i chcą się zabawić."

Krótko przed ich rozstaniem, Jenner rozmawiała z Vogue Australia o tym, dlaczego utrzymywała stosunki z Simmonsem w tajemnicy.

"Mam wgląd w to, jak moje siostry radziły sobie z [uwagą] i fajnie jest wyciągnąć z tego wnioski", powiedziała. "Dla mnie wiele rzeczy jest bardzo wyjątkowych i bardzo świętych, tak jak moi przyjaciele i związki, i osobiście uważam, że upublicznianie tych spraw sprawia, że wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane".

Gwiazdy spotykające się z gwiazdami Przeczytaj artykuł

"Jestem bardzo młoda i w tej chwili czuję, że związki nie zawsze są superpewne i nie chcę zwracać na coś zbyt dużej uwagi, jeśli naprawdę nie wiesz, jak to jest na dłuższą metę", kontynuowała. "Związek ma być tylko między dwojgiem ludzi, a w momencie, w którym robisz z niego światowy interes, zaczyna on zadzierać z dwojgiem ludzi psychicznie". Jak raz wszyscy są wpuszczani, wpuszczasz wszystkie te opinie do swoich związków, a to chyba nie jest sprawiedliwe".

Kiedy Vogue zapytał, czy zaręczyny mogą być na kartach, Jenner odpowiedziała: "Może", dodając: "Zdecydowanie nie teraz, ale może pewnego dnia".