Kim Kardashian dzieli się słodkim momentem między córką Północy, 6, a ich psem Sushi.

Północ promieniała na tym uroczym nowym zdjęciu z jej uroczym pomorskim Sushi, które zaadoptowała w 2017 roku!

North West, 6, wygląda tak słodko z jej BFF Sushi! Kim Kardashian i Kanye West najstarsza córka była widziana przytulając się z jej puszystym pomorskim na zdjęciu zamieszczonym do mamy Kim Instagram historii w sobotę, 18 stycznia. Na zdjęciu North jest uśmiechnięta, gdy przytula psa i pokazuje, że rośnie w przednich zębach, a księżniczka Leia inspiruje się fryzurą! Chociaż Sushi może pochodzić z rodziny telewizyjnej, najwyraźniej nie czuł kamery, gdy odwracał wzrok w prawo. Podczas gdy Kim nie oznaczył miejsca ani nie dodał żadnego tekstu, duet zdawał się wisieć w szafie z wieszakami z ubraniami za nimi!

Beżowa kupa była pierwotnie prezentem dla Północy na jej czwarte urodziny w 2017 roku, a pies - wraz z siostrą Honey - pojawił się na filmie "Keeping Up With The Kardashians". Jak zapewne pamiętają fani, Honey wróciła do domu z kuzynką North, Penelope Disick, 7 lat, gdzie nadal jest częścią rodziny Kourtney. "Siostrzane szczeniaki dla North & P!" Kim tweetowała w czerwcu 2017, dołączając urocze zdjęcie dwóch wspaniałych psów.

Podczas gdy North i Sushi są pozornie nierozłączne, Pom nie zachowywała się zbyt dobrze w swoich młodszych latach, co skłoniło Kim do zamiany psów! "To Penelopy, nie twoje", Kourtney krzyknęła Kim w odcinku z 2017 roku. "Ona może mieć swojego psa z powrotem, a ja po prostu będę miał do czynienia ze szczekaniem Sushi na zawsze", skarżyła się Kim, a potem dostała pomoc od samego Szeptacza Psów, Cesara Milana. Po tym, jak Sushi nie pojawiła się w mediach społecznościowych założyciela KKW Beauty od miesięcy, fani zaczęli myśleć, że Sushi umarła lub została rozdana - ale okazuje się, że był po prostu mało znany.

Wczesne złe zachowanie Sushi nie powstrzymało Kim przed dodaniem kolejnych futrzastych przyjaciół do jej potomstwa, ponieważ we wrześniu adoptowała jeszcze dwa pomorskie szczeniaki! "Północ wymyśliła imiona, które pasują do naszych pozostałych pomorskich Sushi" - napisała Kim w poście Instagram wraz ze zdjęciem białych i czarnych psów. "Chce, aby biała dziewczynka miała na imię Saké, a czarny chłopiec Soba (Noodle) lub Sos Sojowy. Proszę skomentuj poniżej wszystkie swoje pomysły!!!!" Chociaż nie potwierdziła, z jakimi imionami poszła, Sushi, Soba i Soy wydają się być idealnym trio!