Kourtney Kardashian, 40, Rocks A Sexy Black Robe, Knee-Highhs & Platform Heels In Bed

Kourtney Kardashian właśnie podniosła temperaturę w nowym, dusznym samolubstwie, którym podzieliła się 21 stycznia! Mama z 3 kołyszącymi się kolanami i obcasami na platformie, podczas gdy ona leżała w całej czerwonej sypialni.

Kourtney Kardashian sprawia nawet, że spanie jest seksowne. Założycielka Poosh, 40-latka, we wtorek po południu podzieliła się nowym egoizmem w łóżku, ale nie wyglądało na to, żeby miała na sobie tradycyjną odzież sypialną. Zamiast tego, Kourtney utrzymała ją na wysokim poziomie w tym, co wydawało się być czarną szatą, która była spięta w talii. Pokazała swoje stonowane nogi w parze pończoch na kolanach i czarnych obcasach na platformie.

"Sleeping in", Kourtney, który zakołysał czerwoną wargą i prostymi włosami, podpisał zdjęcie. Mama trójki złamała solowe zdjęcie w lustrze, które było przymocowane do sufitu. Na zdjęciu pokazano także wystawną czerwoną sypialnię, w której znajdował się pasujący futrzany dywan, pierzaste ściany i duże oświetlenie.

Nie wiadomo, gdzie znajdowała się sypialnia, ale wyglądało to tak, jakby gwiazda KUWTK pracowała nad sesją zdjęciową. Oznaczyła gwiazdy - fryzjera i dyrektora kreatywnego Andrew Fitzsimonsa, a także wizażystkę - Wendi Miyake. Wcześniej Kourtney podzieliła się filmem z bumerangiem, na którym robiła przysiady w czajniku i dzwonku na siłowni, co było wskazówką, że najprawdopodobniej przygotowywała się do sesji.

(Zdjęcie: Kourtney Kardashian/Instagram)

Kourtney była ostatnio w mediach społecznościowych i to po części dzięki nowej stronie TikTok'a jej syna, Mason'a Disick'a. Dziesięciolatek zaczął korzystać z popularnej aplikacji w ciągu weekendu dzięki słynnemu YouTuberowi Davidowi Dobrikowi, który nauczył go tego wszystkiego. Do tej pory Kourtney pojawiła się w dwóch filmach tanecznych jej syna.

W rzeczywistości, zarówno Kourtney, jak i David pojawili się w weekendowym debiucie Masona w TikTok, w ramach którego trio tańczyło do "Loterii" rapera K Camp z Atlanty. Kourtney zrobił drugą kamerę w najnowszym teledysku Masona w tym tygodniu, który pokazał go acing ruchów do wirusowego Global.jones Dance Challenge. Przechodziła obok niego podczas rodzinnego spaceru i szybko machała do kamery. Młodsze rodzeństwo Masona, Penelope, 7 lat, i Reign Disick, 5 lat, byli w tle filmu, podobnie jak kuzyni, North, 6 lat, i Saint West, 4 lata.